Wpis z mikrobloga

raz kupiłem ciastka Oreo. W smaku 2/10. Ale czekolada Milka o smaku OREO (pomimo sceptycznego podejścia) 8/10. Spróbujcie Mirki, to jest ARCYCZEKOLADA. Ścisła czołówka zaraz obok Milki Jogurtowej Truskawki.


@tarasino: Polecam sprawdzić w grubej edycji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cienka jest dla biedaków. Gruba Milka to jest arcyczekolada.
Pobierz XpedobearX - > raz kupiłem ciastka Oreo. W smaku 2/10. Ale czekolada Milka o smaku OR...
źródło: comment_12Ler3P1ZecFSjlKVQXqSSItVivRYItU.jpg
@tarasino:
@XpedobearX: właśnie chciałem pisać o tej czekoladzie. Tak jak ciastka Oreo niedawno jadłem po raz pierwszy (by spróbować, co to właściwie jest), tak czekoladę uwielbiam ( ͡ ͜ʖ ͡)
Dokładnie. Kupując oreo stajesz się po prostu ofiarą marketingu. Bardziej niż średnie ciastka w cenie premium. Jak mnie ktoś nimi częstuje to zjem. Za swoje nigdy ich nie kupię :)


@1Jurko: W Tesco w miarę regularnie Oreo pojawia się na promocji. Wtedy cena jest na przyzwoitym poziomie - więc biorę ( ͜͡ʖ ͡€)
raz kupiłem ciastka Oreo. W smaku 2/10. Ale czekolada Milka o smaku OREO (pomimo sceptycznego podejścia) 8/10. Spróbujcie Mirki, to jest ARCYCZEKOLADA. Ścisła czołówka zaraz obok Milki Jogurtowej Truskawki.


@tarasino: Moja najulubieńsza (ʘʘ) 100000/10