Wpis z mikrobloga

W niedzielę rano jest fajnie wyjść z psem, bo wszyscy ludzie znikneli, albo są w kościele. Cisza, jak po apokalipsie. Gdzieś czasem przebiegnie jakaś zbłąkana owieczka, albo ktoś wracajacy z melanżu jeszcze z piwem w dłoni.
A mój poranny krótki spacer skończył się godzinnym spacerem, marne 3 km, ale jest tak pięknie, a rano tak przyjemnie rześko, polecam wyjście z piwnicy.

#zorabull - polecam - użyj tagu jeśli chcesz widzieć więcej, lub wrzuć go na czarną listę jeśli nie chcesz widzieć moich postów.
#bulterier #smiesznykonik #smiesznaswinka
m.....l - W niedzielę rano jest fajnie wyjść z psem, bo wszyscy ludzie znikneli, albo...

źródło: comment_KZgv7Wp7WYVTGVx7vby4GCHkXvxqk2Qp.jpg

Pobierz
  • 157
@TOP___BK: jakie piękne słowo, muszę je zapisać :D
ȍ ̪ ő dobrze że moich ptaszników tu nie wrzucam ȍ ̪ ő
@wymarta: może i racja, choć ostatnio udało mi się spotkać dwa nieujadające jorki, i było widać że to dobrze ułożone normalne psy, a i rodzina bulteriera, daleka ale rodzina york sheriririr terier - bul terier :D
@Dinth: postrzeganie wyglądu jest kwestią gustu, generalizujesz bardzo, na wystawach ostatnio są jedną z najpopularniejszych ras, zaraz po buldogach francuskich, dużo ludzi jest na "nie" a jak już poznają takiego psa to jest miłość. Mój niebieski był na nie, i pytał po co mi taki brzydki pies, że zrobi nam krzywde, żebym wzieła innego. I marudził mi tak 2 lata, i mi nie przeszło. A teraz - niebieski miłość, rozpieszczanie, szaleństwo,