Wpis z mikrobloga

W niedzielę rano jest fajnie wyjść z psem, bo wszyscy ludzie znikneli, albo są w kościele. Cisza, jak po apokalipsie. Gdzieś czasem przebiegnie jakaś zbłąkana owieczka, albo ktoś wracajacy z melanżu jeszcze z piwem w dłoni.
A mój poranny krótki spacer skończył się godzinnym spacerem, marne 3 km, ale jest tak pięknie, a rano tak przyjemnie rześko, polecam wyjście z piwnicy.

#zorabull - polecam - użyj tagu jeśli chcesz widzieć więcej, lub wrzuć go na czarną listę jeśli nie chcesz widzieć moich postów.
#bulterier #smiesznykonik #smiesznaswinka
m.....l - W niedzielę rano jest fajnie wyjść z psem, bo wszyscy ludzie znikneli, albo...

źródło: comment_KZgv7Wp7WYVTGVx7vby4GCHkXvxqk2Qp.jpg

Pobierz
  • 157
  • Odpowiedz
@Dinth: z chorób genetycznych mają "tylko" serce, nerki i głochota(najczęściej u białasów, czasami też alergie). I jest to na prawdę "tylko" u rasowców. Serce się bada osłuchowo, później jak trzeba robi się dopplera(ja robię obowiązkowo), nerki - bada sie co pół roku krew i mocz, no a głuchota to tak jak wyżej(badania baer). Więc nie jest źle, bo te badania są dość podstawowymi - osłuch, mocz i krew. Więcej obciążeń genetycznych
  • Odpowiedz
@dodatkowy_chromosom: Czemu uważasz że nie myślę? Nie puszczam jej luzem. Chodzę dlatego że chcę i mogę, pies chodzi przy nodze, nie dopuszczam do kontaktów z dziećmi czy ludźmi, jeśli tego nie chcą. Jest na smyczy, idzie przy nodze. Nie lata wokół mnie na 10 m flexie, tylko na metrowej smyczy. Bardziej przerażający widok dla mnie to bulterier w kagańcu, gdzie kaganiec jest jasnym sygnałem – mój pies jest agresywny. Z psem
  • Odpowiedz
@KoriManiaczka: jest przepięknie dziś, czekam tylko aż przyjdzie maj i skończy się nawalanie pracy dyplomowej, i obiecałam jej już kilkugodzinne spacery :) fajnie jest się ruszyć większą grupą psów, dobrze się razem bawią
  • Odpowiedz
@migdalll: no trochę mi tego szkoda, bo właśnie wyprowadziliśmy się z miasta na wieś, a tutaj chyba wszyscy trzymają swoje pieski przy budach i nie ma jak się spotkać na psich szaleństwach :( chyba jedyne wyjście to będzie pomyśleć o kolejnym psie, żeby miała się z kim bawić ;)
  • Odpowiedz