Wpis z mikrobloga

Ma ktoś też problem z dymkami czatu z Messengera? Gdy ktoś do mnie napisze, to tylko pokazuje się w powiadomieniach, że ktoś napisał... Mam włączone pływające okna i mam Messengera w autostarcie.
#xiaomi #miui
  • 12
@pkrr: Najpierw miałem tylko w Messengerze, teraz jeszcze włączyłem w Facebooku

@Rst00: Tam mam właśnie włączone te pływające okna.

@Rst00: Lipa z tym... Przedtem to normalnie działało. Może to poprawią w następnej aktualizacji.
@Dawid7600: A motyw masz jeden z tych domyślnych? Nie jestem pewny, ale mam teorię, że na innych niż "wbudowanych" motywach te dymki nie działają - mam to samo. Jak ustawię przykładowo High Life to wszystko jest ok, ale jak tylko przełączę na motyw z Android N - dymki nie działają (,)
@joseArkadio: No właśnie przez większość czasu używałem High Life, a niedawno przesiadłem się na motyw z Android N. Zmieniłem teraz znowu na High Life i co? Działa! Nigdy bym nie pomyślał, że jest to wina motywu. Dzięki wielkie Cumplu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dawid7600 Już mi się udało zrobić. Tzn. było dobrze tylko źle uruchamiałem te dymki, tzn. nie wiedziałem, że otwarcie w rozmowy może nastąpić albo w tym oknie dymka albo w oknie aplikacji. Ja otwierałem okno aplikacji a później po zwinięciu jej myślałem, że pojawi się dymek. A on mi się pojawił dopiero jak ktoś coś napisał do mnie.