Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jakiś hejter i śmieć mnie zaatakował na youtube.
Na 100% z wykopu.
Tak, jestem noobem, bo nigdy w domu nie miałem Atari i Commodore. Tak, jestem noobem, bo zaskoczyło mnie, że magnetofon nie potrzebuje dodatkowego zasilania. Tak, jestem noobem i ignorantem bo gniazdo zasilania jest staromodne i nieużywane już w latach 90 w innych sprzętach zaskoczyło mnie na jego widok.
A tak na serio, to nie ruszają mnie takie ataki. Ludzie nie potrafią zachować kultury i próbują swoimi hejtami wylać swoją złość na innych. Ja filmów nie przestanę nagrywać. Będę to robił dalej. I żaden hejter czy to z wykopu czy to z youtube czy z innego pejsbuka mnie nigdy nie zdemotywuje. Robię swoje i mam w dupie te wasze hejty, docinki i obrażanie mnie. Nie macie swojego życia, że próbujecie mi i innym znanym użytkownikom i youtuberom #!$%@?ć. Macie nudne życie. Prostolinijne.
#polskiyoutube #hejter
A.....o - Dzisiaj jakiś hejter i śmieć mnie zaatakował na youtube. 
Na 100% z wykopu...

źródło: comment_W5Fsp4AF5I6i8aa6acBRdiBkKBtWATak.jpg

Pobierz
  • 7
@Axelio: cumplu, random z internetu Cię obraża, a ty wylewasz żale pisząc post pod tym tagiem? a bo nikt inny na tym świecie nie był w takiej samej sytuacji że random powyzywał? różnica jest taka że zmarnowałeś z dwie minuty sobie i każdemu z nas na przeczytanie czegoś takiego pod tym tagiem - napisz do boxdela, może Ci pomoże ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i no właśnie, skąd