Wpis z mikrobloga

Jesteśmy nowi na wykopie, ale już wiemy, po małym falstarcie, że #promocje #cebuladeals zaczynają się od 93% (uświadomiliście nas, dziękujemy!)

Chcielibyśmy wprowadzić dla Was małą rekompensatę za wcześniejsze użycie tagu #cebuladeals w niewłaściwy sposób i mamy dla Szanownych Mireczków kod na wszystkie #serwery #vps z naszej oferty (zarówno te z windowsem jak i z linuxem ), który obniża cenę za pierwszy miesiąc o 93%.

Kod ten brzmi CEBULADEALS i podaje się go podczas zamawiania serwera.

Kod można wpisać będąc nowym klientem, jeśli kiedyś w przeszłości były u nas zamawiane przez Ciebie jakieś usługi i chciałbyś sprawdzić co się zmieniło, napisz do mnie, zobaczę co sie da zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jeśli 93% to za mało, sprawdźcie nasze rozdajo gdzie można uzyskać rabat 100% na największy serwer z linuxem na rok z naszej oferty z szansą na przedłużenie rabatu - klik

Życzymy szybkich transferów!
Zespół webh.pl
  • 77
@Gefreiter_Asch: w NASA? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@paulinio: w czasach gdy na rynku mieliśmy firmę, która je robiła, ale ich nie robiła, ot.
a co do backupów - tak jak wspomniałem wcześniej możesz sobie samodzielnie je montować kiedy chcesz i z kiedy chcesz
@webh: a Mógłbym dostać taki serverek na tydzień? Najtańszy najmniejszy jaki macie (ale windows server), chciałbym po prostu wypróbować, W przyszłości będę szukał servera na windowsie i jak mi się spodoba to na pewno was wezmę jako prawilych mirków.
@Let_Me_2_Be: Najmniejszy serwer z windowsem kosztuje w okolicach 4zł z tym kodem na cały miesiąc, musimy mieć jakieś odnotowane obroty w panelu żeby nie było problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam nadzieję, że rozumiesz.

PS. Serwery na Windows są obecnie na nowym typie wirtualizacji, powinny zapi.... chodzić bardzo szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°)