Wpis z mikrobloga

#inzyniersamwdomu i mam kolejny plan do realizacji :D i pod tym tagiem #inzyniersamwdomu będę wrzucał postępy prac :)

Moja Kochana Dziewczyna przywiozła mi dzisiaj takie cudo:

To Pozostałości WSKi jej dziadka, który wczoraj zgodził się, żebym to zabrał :) jeszcze poszuka dowodu do niej (jest wyrejestrowana). W każdym razie ponieważ jest właściciel, to spiszę z nim umowę i nie powinno być problemu z ponownym zarejestrowaniem.
Mam do niej jeszcze koło tylne i własnie znalazłem w swoich starych gratach tylne amorki :D
Mam zamiar kupić jakąś zdewaściałą na części i złożyć jedną :)
Chciałem kupić i odnowić MZ Trophy, ale cieszę się z tego co mam ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ponownie czuję się jak gówniarz grzebiący przy simsonie :D

#motocykle #motocykleboners #wsk #warsztat #mechanika #mechanikamotocyklowa
Pozwolę sobie zawołać : @ciri @Misiu89 @Eternit_z_azbestu
mar111cin - #inzyniersamwdomu i mam kolejny plan do realizacji :D i pod tym tagiem #i...

źródło: comment_Ni6y2dQ1pMx88ZItyuf0fXGCqrIIMVin.jpg

Pobierz
  • 15
@bocznica: całkiem możliwe, że jeszcze sporo znajdzie się u Dziadka w szopce ;), wiem jedno - silnik się nie znajdzie. Jednak albo kupię taką bez papierów i poprzekładam wszystko, albo pokupuję poszczególne elementy (kiepski pomysł, ludzie walą ceny kosmiczne i wtedy może mnie wyjść ta WSKa tyle jakbym ją w pewexie kupił ;) )
@mar111cin: Ale rozszabrowana, najważniejsze że papier jest bo inaczej sens ratowania tego żaden. Kupowanie z Allegro jeśli tylu części brakuje to rzeczywiście średni pomysł. Jedyny sens kupowania części to jakbyś znalazł kogoś co czyści garaż z gratów i by faktycznie sporo tego miał. Ale zawsze czegoś będzie brakowało, nawet w dawcy bo te najtańsze to paście mają wszystko w złym stanie i czegoś brakuje.
@mar111cin:

W każdym razie ponieważ jest właściciel, to spiszę z nim umowę i nie powinno być problemu z ponownym zarejestrowaniem.


Mógłbyś rozwinąć?
Bo mam w domu sprawną Wskę, mojego Taty.Mam do niej stary dowód rejestracyjny (górny róg ucięty,też wyrejestrowana).Da się tą maszynę bez problemów zarejestrować?
@Donmateo: jak wyrejestrowana przed 1997r. to można ponownie rejestrować. Jak po tym roku to robi się mały problem, ale takie rzeczy stare jak najbardziej ponownie zarejestrujesz :) W końcu ojciec jest tego właścicielem, prawda? no to może zarejestrować, a jak nie będzie mógł normalnie to na żółte zabytkowe blachy - droższa rejestracja, ale nie trzeba przeglądów robić i można nie płacić OC jak stoi w szopie :)