Wpis z mikrobloga

@alejandra15: Mam 23 lata i powiem szczerze, że kręcą mnie nawet 15-16 latki, jak już mają kobiecą budowę ciała, piersi, zaokrąglone biodra, wcięcie w talii, zgrabną pupę to kręcą oj kręcą. Kręcą mnie też dziewczyny w moim wieku ale młodsze nie mniej. Praktycznie nie kręcą mnie tylko starsze. Takie do 25 uznaję za jeszcze w swoim wieku ale starsze są poza konkursem.
  • Odpowiedz
@alejandra15: Dlaczego? Mówię prawdę wprost z mojego mózgu. Jestem w związku 6,5 roku z dziewczyną w swoim wieku ale czasem jadę autobusem, widzę ładną dziewczynę - szczególnie w legginsach (zawsze widać czy mają stringi a mam na tym punkcie fetysz hehe) czasem jakiś dekolt i sobie myślę, że seksowna, że mnie pociąga, że w łóżku bym mógł z nią wylądować ale nie myślę, że żona, że dzieci. Nie zamierzam też zrealizować
  • Odpowiedz
@alejandra15: Może to nie będzie odpowiedź na Twoje pytanie ale jestem w związku z kobietą o 5 lat młodszą ode mnie. Gdy ją poznałem miała 15 lat ja 20. Teraz jakoś nie pociągają mnie szczególnie licealistki, choć są bardzo ale to bardzo ładne. To jest fajny wiek dla dziewczyny jeśli chodzi o urodę i pewnie stąd bierze się ich atrakcyjności dla facetów. Nie wyobrażam sobie być z kobietą starszą ode mnie.
  • Odpowiedz
@Zwanek: no nie wiem, ta świadomość, że nawet nie jest pełnoletnia i rodzice muszą pozwalać na wyjście do miasta? nie wiem, nie obrzydza was to, że to praktycznie dziecko z cyckami? tylko penisem myślicie w kontekście seksu?
u kobiet to jest chyba bardzo rzadkie, że je kręcą nastolatkowie.
  • Odpowiedz
  • 6
tylko penisem myślicie w kontekście seksu?

@alejandra15: Nie przesadzaj xD
Jak dziewczyna jest atrakcyjna, to jest atrakcyjna i należy jej to przyznać. Nie ma też co ukrywać, że facetów kręcą atrakcyjne dziewczyny.
Natomiast miłość to już zupełnie inna sprawa. Np. dla mnie "logiczna" różnica wieku, to max 2 lata. Tylko trzeba pamiętać, że akurat ja mam dopiero 23lvl i dość #!$%@?-romantyczne poglądy na związki ;d
  • Odpowiedz