Wpis z mikrobloga

@Thou: Być może za dużo pól wypełniłeś. Przejrzyj kategorię, w której chcesz wystawić i zobacz, czy nie usunięto z niej jakiegoś parametru.

Rozumiem, że aktualizacje we flexie pobrane?
@maxomalny: Tak, wymusiłem nawet dzisiaj rano aktualizację pól ręcznie mimo, ze przeważnie pobierało automatycznie. Pól nie mam za dużo wypełnionych, a już na pewno pole "Stan" jest obecne.

Jedyna różnica jaką zauważyłem jest taka, że na allegro struktura kategorii wygląda tak:
Części samochodowe > Oświetlenie > Lampy przednie i elementy > Lampy przednie
A w Flexie tak:
Części samochodowe > Oświetlenie > Lampy przednie

Ale nie wiem czy to może być
@maxomalny: wow, nawet mail supportowy na stronie producenta flexloadera nie działa, zwraca wiadomości z automatu, a po aktualizacji pól nadal jest to samo. Jeśli jesteś w temacie to możesz mi polecić jakąś alternatywę dla flexa?
@Thou: na mój gust Flex jakimś cudem zaakceptowal hurtową zmianę pola "Stan" w różnych kategoriach, a w allegro w jednej kategorii "stan" będzie parametrem numer 238201 a w innej 284049. W dzieci/odzież płeć będzie miała wybór 1 z 3 (dziewczynki/chłopcy/uniseks), zaś w dzieci/obuwie kratki do zaznaczenia jednej lub obu.
Dane akurat wyssane z dupy bo mi się nie chce szukac konkretu, ale to jest ilustracja jak niespójny jest to system (allegro).
@uhu8: Ja się wypisałem z Flexa po tym, jak wprowadzono obowiązkowe pola z infotmacjami n/t gwarancji i możliwości zwrotu. W aplikacji nie mam takich pól do wypełnienia a przy wystawianiu aukcji wywalało błąd, że nie mam wypełnionych obowiązkowych pól.