Wpis z mikrobloga

  • 1285
Jak mnie #!$%@?ą ludzie, którzy idą w zaparte nawet jeśli dowodami na ich błąd #!$%@? się w ryj. Zrobiłeś źle to miej rozum i godność człowieka i weź się #!$%@? przyznaj, a będzie po sprawie...
Janusz wjeżdża pod prąd, żeby sobie skrócić wyjazd z parkingu o całe 5 metrów. Stajemy naprzeciw siebie, trąbie na barana, a ten wysiada i zaczyna się mądrować, że linia przerywana, więc można jechać, a poza tym on pierwszy wjechał to jego pierwszeństwo. Pod prąd ma #!$%@? pierwszeństwo... Zatrzymała się za nami lekcja jazdy, więc wołam instruktora, żeby przyszedł i debilowi wytłumaczył co zrobił źle. Janusz wysłuchał po czym skwitował "Ja mam trochę więcej lat od was, ja wiem lepiej co robię!". #!$%@?... Co to jest za argument?!
Idę po maść na dupę i gotować bigos, bo mi skalę #!$%@?ło na #!$%@?.

#gorzkiezale #boldupy #januszeprawajazdy #bekazpodludzi
  • 37
@S-Type: Tylko że to jest oznaka słabości i bycia podludziem, zauważyłeś żeby politycy przyznawali co chwila "A ma pan racje a ja nie mam"? Nawet jak wiedzą że mówią źle muszę w to dalej brnąć bo tak ich uczą żeby nie wyjść na przegrywa i gorszego.
@Mordeusz: Życie mnie nienawidzi i dziś rano zostawiłem kamerkę w innym aucie. Kupiłem kilka tygodni temu Mio 608 i zamiast zawsze ją wozić to zakładam jak pamiętam... ( ͡° ʖ̯ ͡°) A na nagrywanie telefonem nie wpadłem, bo zbytnio się #!$%@?łem...
@S-Type: Telefonem mogłeś zacząć nagrywać gdy się pieklił i poprosić, żeby powtórzył, że on wie lepiej. Normalnie przystawić telefon do ryja. Może by się ogarnął, a może miałbyś niezły filmik.