Wpis z mikrobloga

ALE MNIE KREW ZALAŁA!
Jest sobie jakieś pseudo-gospodarstwo agroturystyczne
Już pominę fakt, że wszystkie konie są na jakichś dziwnych patentach domowej roboty, przez co są sztywne w opór. Podejrzewam, że to tylko po to, bo koń tak ładnie wygląda, taki zebrany, majestatyczny. #!$%@?.
A to zdjęcie, które ma promować ich ośrodek i praktyki stosowane to już jest przegięcie. Spójrzcie na bok konia obok stopy tego Janusza.
#!$%@? nie ludzie.
NIE POLECAM GOSPODARSTWA AGROTURYSTYCZNEGO EDEN W KOZŁOWIE
#konie #januszebiznesu #gorzkiezale
antipathia - ALE MNIE KREW ZALAŁA!
Jest sobie jakieś pseudo-gospodarstwo agroturysty...

źródło: comment_y53i0q23gZmtA5XVAjm3Ur6vHKlh35mi.jpg

Pobierz
  • 12
@Balthum: właśnie nie wiem gdzie... podejrzewam, że sprawa dla jakiegoś TOZu jest zbyt błaha, bo konie odżywione są, dach nad głową mają, "tylko" te metody jazdy są kontrowersyjne... może takie znalezisko uświadomi ludzi i zniechęci do wakacji w tamtym miejscu, bo dla laika może się wydać, że może właśnie takie patenty to norma w jeździectwie, przecież osoba prowadząca jazdy zna się lepiej. trzeba uświadamiać.
oglądając ich stronę internetową, to aż serce boli. konie przeganaszowane - z na siłę przywiązaną głową do klatki piersiowej, już nie mówiąc o niedopuszczalnym treningu skokowym na wypinaczach albo chambonie. ci ludzie totalnie nie wiedzą co robią i jaką krzywdę wyrządzają.
myślę, że największy sens miałoby nagłośnienie sprawy i bojkot w środowisku jeździeckim, które jest przecież małe.