Wpis z mikrobloga

Witam mireczki. Mam problem. Musze usunąć chirurgicznie dwa zęby, ósemki. Szukam jakiegoś dobrego specjalisty. Moglibyście kogoś polecić? Niestety nie da się zawiązać sznureczka na zębie i drugi koniec do samochodu i ruszyć z piskiem. Dlatego szukam jakiegoś dobrego CHIRURGA Stomatologa. Zna ktoś z Was i może polecić kogoś? Generalnie okolice między Katowicami, a Krakowem. Lepiej bliżej Katowic, ale mogę dojechać i do Krakowa. Z góry dziękuję!

#stomatologia #chirurgia #katowice #krakow #chrzanow #dabrowagornicza
  • 17
Jak interesuje Cię też Alwernia to tam wyrywałem dwa lata temu dolne ósemki (ogólnie tam leczyłem zęby, tak jak i wielu moich znajomych) u Państwa Laszczak. Wyrywanie przeszło bez komplikacji i bardzo przyjemnie. 200 zł od sztuki, ale za zdjęcia musiałem sobie sam zapłacić. Dalej bym się tam leczył, ale nie po drodze mi już.
@thinbritishboy: a usuwałeś tam też chirurgicznie? bo u mnie jest bardziej skomplikowana sprawa i bez chirurgii się nie da ;/ i Alwernia też na upartego wchodzi w grę, byle specjalista był faktycznie specjalistą :)
@Klopsztanga: Pewnie jemu już kilku "specjalistów" usunęło kilka ząbków także doświadczenie może mieć. Biorę go ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@spider: a usuwałeś także zęby? czy raczej leczenie tylko?
@Skromniacha: ja usuwałam już trzy ósemki u taj pani: opis odnośnika
Generalnie zawsze byłam zadowolona. Starsza Pani, ale robi to tak szybko, że nawet nie zdążysz zmienić zdania i uciec z gabinetu :D zdjęcie panormaiczne robiłam na własny koszt, bo u niej nie było możliwości. No i samo wyrwanie prywatnie, nie na nfz, ale jak będę wyrywać czwartą to i tak pojdę do niej bez względu na wszystko :D