Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zostałem zdradzony i cholernie mi z tym źle było. Minął spory okres czasu i moja ex prosi o wybaczenie. Myślę, że jestem w stanie dać jej druga szansę. Co waszym zdaniem powinna zrobić osoba, która zdradziła swojego partnera? Jak udowodnić, że to był błąd? Samo powiedzenie "Kocham Cię, to był błąd, przepraszam" wg mnie nie wystarcza, ale co mogę i powinnienem oczekiwać wobec takiej osoby?
#zwiazki #milosc #niebieskipasek #rozowypasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 33
@AnonimoweMirkoWyznania: Moim zdaniem to nie ma sensu, ale to też zależy od Twojej osobowości. Ja pewnie w momentach podbramkowych i tak wyciągałbym ten argument, że druga strona mnie zdradziła. Poza tym zdrada zmienia perspektywę w związku - każde niedopowiedzenie, uśmiech w nieodpowiednią stronę i nieobecność będzie podsycało w Tobie niepewność i tym samym nakręcało zazdrość/chęć odwetu.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie dostaniesz tutaj innej porady niż "olej ją", więc jeśli chcesz motywacji żeby jej nie wybaczać, to skorzystaj z rad mirków. Jeśli kochasz ją i uważasz, że dasz radę dać jej drugą szansę, to zrób to, moim zdaniem każdy zasługuje na drugą szansę. Być może był jakiś powód dla którego Cię zdradziła i będzie żałowała tej decyzji do końca życia. Każdy z nas popełnia błędy, czasami bardzo poważne i nie
@AnonimoweMirkoWyznania: Pamiętam znajomego, który ze mną siedział
dziewczyna go zdradzała, z listów się dowiedział
Zapytałem co jej zrobi, wiesz co mi powiedział?
Czego oczy nie widzą temu sercu nie żal
Ja bym tak nie mógł żywcem bym pogrzebał
anon op: @aloszkaniechbedzie:
@Caarolin: nie powiedziałem na początku, ale zdrada nie była fizyczna, ale mimo to traktuje to jako niewiernośc. Tak może być, że zdradzi ponownie, ale druga szansa należy się każdemu.
Jestem pewny, że zrozumiała swoje zachowanie i żałuje, ale nie wiem co powinna zrobić i w jaki sposób bym czuł, że wie jak bardzo zawiodła mnie

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Magromo
@AnonimoweMirkoWyznania: upieram sie nadal przy swoim. widocznie ona potrzebuje zwierzać się innym facetom, potrzebuje takich spotkań i to się nie zmieni.. albo jej to wybaczysz, zaakceptujesz i bedziesz nieszczęśliwy albo dasz sobie spokój, pocierpisz teraz i znajdziesz lepszą. ja bym opuściła, ale zrobisz jak uważasz.