Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zostałem zdradzony i cholernie mi z tym źle było. Minął spory okres czasu i moja ex prosi o wybaczenie. Myślę, że jestem w stanie dać jej druga szansę. Co waszym zdaniem powinna zrobić osoba, która zdradziła swojego partnera? Jak udowodnić, że to był błąd? Samo powiedzenie "Kocham Cię, to był błąd, przepraszam" wg mnie nie wystarcza, ale co mogę i powinnienem oczekiwać wobec takiej osoby?
#zwiazki #milosc #niebieskipasek #rozowypasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 33
  • Odpowiedz
anon op: Mam 26 lat, przerwa w związku wynosiła niecały miesiąc, spotkaliśmy się kilka razy ale tylko żeby porozmawiać i wyjaśnić sobie parę spraw. Wiadomo, że jest takie powodzenie, aczkolwiek nie zawsze tak musi być. Nie chce jej bronić, bo to bo robiła jest podłe, ale być może zasługuje na szanse

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Magromo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: w tym wieku to Ty posiadasz wartość. Nie kobieta. Jeżeli chcesz ryzykować kolejnym ciosem w plecy, brakiem zaufania no i myślą że w każdej chwili może znaleźć kolejnego bolca. Pamiętaj. Kobiety zachowują się jak małpy. Jak nie złapie jednej gałęzi to nie puści drugiej. Druga szansa to lewacki wynalazek ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Anon: Mirku, ale spójrz na siebie. Dasz rade jej zaufać? Z doświadczenia wiem, że to ciężkie. Zawsze będzie myśl w głowie: "a z kim teraz pisze.." "a czy na pewno jest u koleżanki..". Zastanów się grubo.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
jak świat długi i szeroki (i stary) drugie szansę nie działają. Gdzieś tam czeka osoba która Cię nie zdradzi (naprawdę Cię pokocha). Będąc naiwny/a marnujrsz czas, oddalając coraz bardziej spotkanie tej jedynej.
  • Odpowiedz