Wpis z mikrobloga

No to są chyba jakieś jaja. Tydzień bana dla @somet za nawoływanie do ukamieniowania, wyzywanie od pasożytów, zdrajców narodu, zakał, #!$%@? i innych?! Do tego dochodzi wzmianka o holocauscie i puszczaniu ludzi kominami.

Użytkownik zbanowany do 15.05.2016 za nieodpowiednie zachowanie - obrażanie użytkowników


Kuźwa ludzie dostają dłuższe bany za takie bzdury jak trollowanie czy też brak odpowiednich tagów.

Według mnie, tak krótka kara sugeruje że @Moderacja chce, aby tacy użytkownicy byli częścią tego portalu.

#neuropa #moderacja #wpolsceniemaantysemityzmu
Pobierz a.....o - No to są chyba jakieś jaja. Tydzień bana dla @somet za nawoływanie do ukami...
źródło: comment_ZEKa59jaBDMHzmsnwX1QjKBPEu6P4DxC.jpg
  • 4
@myrmekochoria: Ja dostałem ostrzeżenie za "obrażanie", że zostanę zbanowany permanentnie, a tutaj pan nawołuje do przemocy przy użyciu wszystkich sloganów dostępnych 12 latkom (przeklinanie, zdrajcy ojczyzny, wywyższanie się ponad innych plus zero debaty tylko przemoc słowna rojona na podstawie sieczki, którą mają w mózgu) z prawicowym zacięciem. Ja się też przyłącze i zapytam czemu @moderacja nie ingeruje zupełnie w takich użytkowników plus @dajitemka . Dlatego wykop ma taką opinie jaką ma