Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@StarsThief: ej kolego, proponuję zrobić 30 minut jej ćwiczeń, np. skalpel. :D Kondycji jej nie odmówisz, zdrowego odżywiania też. Nie wiem czym jest fit dla Ciebie w takim razie, ale dbanie o własną sylwetkę i dobra dieta to już dobry fit.. Nie każda laska potrzebuje robić martwe ciągi, ale widzisz, pewnie nie każda z tych lasek na siłowni zrobiłaby tak dobre kardio jak Ewka. Jak dla mnie to fitnessmenka i niech
  • Odpowiedz
@maluszeczek: @isomalta: dajcie spokoj . To fetyszysta grubych bab ... Wielkich zarłocznych srak ktore on określa mianem FIT . Pewnie jest przegrywem i tylko grube ochydne SRAKI na niego lecą . Te ? @StarsThief: wez mi powiedz - skoro ona nie jest fit to udowodnij mi ze wykonasz jej zaawansowany trening i nie zmeczysz się wcale .
  • Odpowiedz
@LibertyHead: Bez przesady, myślę że @StarsThief: lubi wysportowane dziewczyny. Rozmijamy się tu po prostu co do definicji bycia fit. Dla niego fit są kobiety bardziej muskularne, które nie boją się poprzerzucać trochę żelastwa na siłce (tak sądzę, bo dalej mi nie powiedział :D), dla mnie ta definicja jest dużo szersza. Tyle :)

Edit: I oboje się zgadzamy, że Ewa robi kawał dobrej roboty odrywając dziewczyny od telewizorów ;)
  • Odpowiedz