Wpis z mikrobloga

@SONTE: Ile ten (tak naprawdę) ekran ciekłokrystaliczny pobiera prądu? Jakie napięcia?
Jak reaguje na ładunki elektrostatyczne? Jak to zasilacie? Może dobrym pomysłem byłoby wbudowanie w tą folię
elastycznych baterii fotowoltaicznych?
  • Odpowiedz
Co ciekawe jest tu jakiś Mireczek wysoko postawiony z Coca-Coli, który też dał nam pracę przed grudniowymi świętami 2015 ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nie znamy nicku, bo odezwał się tylko na maila, ale dodał tagi pdk + usuńcie konto ( ͡ ͜ʖ ͡)


@SONTE: to on jest odpowiedzialny za współpracę polskich youtube-erów z coca-colą?
  • Odpowiedz
@SONTE: juz wiem gdzie to można wykorzystać.
Jadziesz sobie samochodem i gadasz przez telefon, a z naprzeciwka nadjeżdżajo bagiety i ty wtedy pstryk guziczek i bagiety nic nie widzo, a ty jedziesz dalej i masz w schowku czipsy i batona( ͡ ͜ʖ ͡)

  • Odpowiedz
@TymArt: A oni: Panie, pan masz nieprzezroczystą folię!
A my: A gdzie, skąd, jak? (A sterowanie w aplikacji i wuja mogą zrobić) xD
  • Odpowiedz
@SONTE: Świetna sprawa, myślę, że za kilkanaście lat takie coś będzie w każdym domu zamiast żaluzji czy rolet.
Mam nadzieję, że i takie ulepszenie kiedyś dodacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Inguz - @SONTE: Świetna sprawa, myślę, że za kilkanaście lat takie coś będzie w każdy...
  • Odpowiedz
@SONTE: nie odpowiedzieliście chyba @husky83, a miał ciekawe pytania, to powtórzę :)

Tę folię się przykleja do szyby? gdzie chowacie kabelki i zasilacz, indywidualne kombinowanie, czy macie jakieś standardowe rozwiązanie?

dzięki, będę was śledził ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz