Wpis z mikrobloga

Cześć wykopki.
Posiadałem TWRP, s-on i głupi ja chciałem zainstalować aktualizację z poziomu tel OTA. Zbrickowało mi to telefon. Nie chce się włączyć, ciągle widnieje tylko logo. Próbowałem instalować stock romy z różnych źródeł (było ich co najmniej kilka) i różnymi sposobami, ale zawsze wywalało jakiś błąd. Albo cid zły, albo na komputerze program od RUU wywalał jakiś błąd. Instalowałem poźniej paczki z romami pod ORANGB10, ale to również nie pomogło. Jedyne co się chciało wgrać to pliczek 50mb podpisany 6.14 czyli z andkiem 6.0. Wcześniej miałem 3.33. W tej chwili sytuacja wygląda tak: Mam dostęp do bootloadera który jest RELOCKED, ale do recovery nie ponieważ wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Próbując wgrać recovery od początku w cmd pojawia się błąd : signature verify fail. Pomóżcie mi proszę przywrócić ten telefon do życia. Najlepiej od razu do andka 6.0

#android
Pobierz m1804 - Cześć wykopki.
Posiadałem TWRP, s-on i głupi ja chciałem zainstalować aktual...
źródło: comment_IjiD81kONnOlmpj5t2BVOj3Y2dxzF7N1.jpg
  • 13
@gomello: nie moge zmienić cidu poniewaz mam s-on. Wlasnie udalo mi się zainstalować BACKUP z androidnow tyle że w wersji 4.19.69.4 od Orange. Posiada ktoś może backup z andkiem 6.0? Przymusowo na cid ORANGB10