Wpis z mikrobloga

#slupsk #polskiemiasta #przemyslenia To już 3 tygodnie od kiedy przeprowadziłem się z okolic Górnego Śląska do miasta zarządzanego przed geja, który rzucał się kiedyś na policjantów. Muszę przyznać, że pierwsze wrażenie jest bardzo korzystne. Miasto jest dobrze zachowane, ma kilka naprawdę pięknych budynków, wokół są tereny zielone, no i do morza blisko. Jest czyściutko i nawet mało patologii. Co mi się nie podoba to organizacja ruchu. Pomimo tego, że miasto nie jest rozlegle to poruszanie się po nim jest czasochłonne.
  • 14
@frez: I właśnie to też chciałem poruszyć. Czy żeby zaznać trochę nocnego życia trzeba jechać do trójmiasta czy w Ustce coś się dzieje? Droga do trójmiasta jest naszpikowana radarami i patrolami
@marcio15: Co się dzieje? Dyskoteka na wikingu? Galaxy? Nic w Ustce się nie dzieje. Jedyna atrakcja to raz czasami dwa razy w roku organizowane są pokazy fajerwerków, które naprawdę warto zobaczyć.

@frez: Kosmos w jantarze? Tylko Kosmos na filmowej.
@sokalski: hurr durr słoiki przyjezdzajo do słupska i miasta nie znajo

A tak na serio to - Nie ()
z tego co wiem to są tam nowe domki? Słupsk jest ogólnie bezpieczny, może oprócz wieczorami koło dworca i na Długiej. A pozatym polecam Niepodległości, blokowiska i masz tam wszystko chyba z 20 marketów + Jantar niedaleko.
@sokalski: ogólnie wychowałem się ją Piastów, generalnie spokojnie, bez większej patologii ale jak wszędzie znajdzie się osiedlowy głupek, przyjechales do spk-a za miłością czy interesy!?