Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #automotoshow #exposilesia #subaru #subaruspam i trochę #gorzkiezale
Wybrałem się dzisiaj na Auto Moto Show do hali Expo Silesia. Miałem szczerą nadzieję na to, że zobaczę coś ciekawego i będę w stanie to opisać. Niestety wrażenia jakie wyniosłem z tych "targów" są więcej niż słabe. Do teraz zastanawiam się jaki jest sens organizowania imprezy tego typu bez dbałości o jakikolwiek poziom owej imprezy?

Same hostessy (zresztą znudzone podobnie jak odwiedzający) i wybory "miss" to ciut za mało. Potrzeba jeszcze... samochodów, a w tej kwestii organizatorzy dali dupy po całej linii.

Zamiast dogadać sie bezpośrednio z markami organizatorzy poszli na skróty, przez co "targi" stały się jednym wielkim placem wystawienniczym lokalnych dealerów.

No #!$%@?. Gdybym chciał sobie pooglądać zamknięte auta to poszedłbym sobie na parking pod Tesco. Co więcej miałbym to za free, a nie za 15 PLN za twarz.

Największą motoryzacyjną atrakcję przywiozło Porsche Inter Auto - Audi RS6 w pięknym czerwonym kolorze, które o dziwo zostało w całości udostępnione dla zwiedzających. Przez co też we wnętrzu tego samochodu praktycznie cały czas był komplet.
Dobre wrażenie robił też nowy SUV Jaguara F-pace, który ma spore szanse na to by namieszać na motoryzacyjnym rynku (oczywiście poza granicami naszego kraju, bo w Polsce Jaguar praktycznie nie istnieje).

Reszta stoisk była na tyle płaska i nudna, że ciężko coś więcej powiedzieć na ich temat. Jeśli ktoś nie był - nie ma czego żałować.

Na pocieszenie mała fotka z dzisiaj.
valdo - #motoryzacja #automotoshow #exposilesia #subaru #subaruspam i trochę #gorzkie...

źródło: comment_jOumMMkT0Awpa199tvfPjrBKTQJT5DAz.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
Do teraz zastanawiam się jaki jest sens organizowania imprezy tego typu (...) a nie za 15 PLN za twarz.


@valdo: i masz odpowiedź. Dodatkowo jeszcze kasa od dilerów za wystawienie się,

  • Odpowiedz
@hrumque: IMO ta zarobiona kasa to i tak kropla w morzu hajsu jakiego potrzeba na utrzymanie takiej hali targowej. Jak by zrobili porządne targi to mogliby śpiewać znacznie więcej, a do tego byłaby jakakolwiek frekwencja.

Co do faktur to może salony typu Kia Januszex by na takie coś poszły co by parę PLN przytulić, ale szczerze wątpię by grupom typu Lellek, Gazda czy Porsche Inter Auto chciało się bawić w takie
  • Odpowiedz