Wpis z mikrobloga

#wroclaw, #gorzkiezale #wykopefekt #pytanie #oswiadczenie
Drodzy Wykopowicze, Mirki, zwracam się do was z prośbą o wsparcie. Potrzebuje żeby ktoś mnie odwiedzał, najlepiej umięśniony facet min 190cm ale mogą być też pyskate kobiety lub ktokolwiek. Mieszkam Wrocław, Biskupin. Oferuje herbatę, kawę, jedzenie, miejsce na grilla, mam taras. Mam też na ogródku miejsce w którym można spędzić czas. Adres na priv
Dlaczego o to proszę: jestem już kobietą na emeryturze, mieszkam w bliźniaku, mój sąsiad to mój brat i bratowa. Od początku wspólnego mieszkanie szukali ze mną zwady, mimo iż jestem osoba bardzo ugodową.
Kiedy zmarł mój mąż zaczęło się robić coraz gorzej. Gdyż nie mogą oni wytrzymać tego że jestem w stanie utrzymać się przy życiu i jeszcze coś mogę sobie kupić. Mieliśmy wspólny licznik wody, ja się oddzieliłam na mój koszt więc są wściekli że nie mogą mnie obciążać rachunkami. Chcieli by pewnie przejąć moją nieruchomość, ogród mam nie podzielony, są wściekli że wychodzę i jestem na tym ogrodzie.
Często oskarżają mnie o to że coś im zrobiłam lub coś na nich powiedziałam ale to nie prawda. Jak mam udowodnić że nie jestem wielbłądem.
Oni po prostu widzą że ja nie mam żadnych silnych znajomych i dlatego sobie pozwalają, ogólnie są rodzajem tchórzofretki zrobią coś i uciekną, nie da się pogadać. Oni się obrażają za jedno słowo.
Mogłabym się też przeprowadzić i wynająć studentom, mieszkam nad nimi, może powinni codziennie mieć dyskotekę.
Tak więc zapraszam do mnie, wszystkich odważnych i miłych ludzi. W zamian mogę coś namalować (portret, lub coś na ścianie) jestem artystą plastykiem
  • 118