Wpis z mikrobloga

@matek1212: to jest bateria z zestawu z BG, grzeje się jak sam #!$%@?. Baterie od sjcam działają nieco lepiej.

Ogółem gówniana sprawa, wychodzi na to, że nikt nie ma oryginału.
@Krupier: Z bateriami też zauważyłem. Ciekawe czy cokolwiek się uda ugrać, bo wychodzi na to ze w Polsce nikt nie ma oryginała, a ani gearbest ani banggood nie dają się udupić, tego jestem pewien
@matek1212: wysłałem zdjęcia kamerki, baterii i link do posta na FB Ekena jako dowód że kamerka jest nieoryginalna. Zobaczymy co odpiszą. Jak będą kręcić to się przekształci w roszczenie i Paypal powinien raczej stanąć po naszej stronie skoro oficjalny producent mówi że to podróba
Ładny gnój się zrobił w tym temacie. Piszę sobie z ich przedstawicielem na fb i niedługo powinni wrzucić link do swojego fanpage'a na oficjalnej stronie :)
Mi chyba reklamacja w BG nie przejdzie bo zaktualizowałem soft i mam wersję z literkami - LY. Ale próbować warto, wrócić do starego softu w sumie też można.
@Krupier: xD
@smyl: niesamowita sytuacja :D Ciekawe, że producent dopiero po tak długim czasie się w tej sprawie wypowiedział. Chyba, że sami byli zaangażowani w pchanie tych kamer "na lewo", bo nie chce mi się wierzyć, że dopiero dowiedzieli się o tym procederze.

W rozmowie z przedstawicielem poprosiłem dodatkowo o nagranie demonstrujące oryginalną kamerę, co być może pomoże w identyfikacji ewentualnych fejków.
@smyl: na samej kamerce jest tylko logo H9 wg oficjalnej strony (wg screenów z BG niby też), ale sama kamerka tego nie ma. Pudełko też mnie interesowało właśnie, ale nie mam jak sprawdzić bo swoje wywaliłem.

@sylwek2k: no ostatni soft ma taką opcję, do mojej go wgrałem i działa, a sama kamerka przyszła z softem w stylu 130216 or sth. Generalnie do podróby możesz wgrać każdy soft więc wg softu
@Krupier: u mnie nie jest z nią najgorzej - może trafiłem na prototyp #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obraz ostry, kamera się nie wiesza - można rzec, żem zadowolony. Mimo to nie lubię jednak, jak rucha się mnie w dupę i sprzedaje #!$%@?ę zamiast oryginału.