Wpis z mikrobloga

@robertx: Nie mam, planuje wyrobić, ale muszę ogarnąć stówkę, a to nie są łatwe pieniądze jak nie ma się pracy. W sumie to trochę paradoks, żeby pracować musisz zrobić coś za pieniądze, które musisz zarobić
@adrianos007: 50 zł bez badań i #!$%@? się można kupić, poszukaj na ogłoszenia24 gumtree olx itp. Jak będziesz miał, to wołaj albo pisz PW dam Ci kilka linków i nr telefonu, żeby się wkręcić w dorywczą obsługę bankietów, imprez masowych itp. Musisz mieć swój strój, biała koszula, mucha, kamizelka i spodnie garniturowe. Stawka koło 11 czy 12 zł / h, 150-200 zł jednorazowo wpada
@adrianos007: Wydaje mi się, że od 17 zatrudniają u mnie w firmie na słuchawkę, musiałbym zapytać. Praca znośna, wrzuciliby Cię na jakiś lajtowy dzial, więc jutro się dowiem i dam znać na pw jak coś :)
@adrianos007: Słuchawka ma to do siebie, że godziny pracy wybiera pracownik zazwyczaj, więc luźno. Nie mówię tu oczywiście o wychodzącym i wyciskaniu ludziom kitu, tylko jakiś przychodzących sprzedażowy, albo obsługa. Zapytam najpierw czy jest w ogóle opcja :)
@pizzabhoy: Też, tych agencji jest całkiem sporo - chyba jedna z sensowniejszych opcji na dorobienie kilku stów dla małolatów, bankiecik piątek/sobota czy sobota/niedziela i co miesiąc z 700-800 zł idzie przytulić bez zawalania szkoły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@robertx: pracuje tam od polowy miesiąca, dobre jest to, że można samemu wybierać kiedy chce się iść ale #!$%@? jest spory, no i na początek 9zl/h więc troche lipa, a i 90% pracowników ze staffu to Ukraińcy. Byle do końca czerwca dociągnąć i rzucam to w cholerę.
@pizzabhoy: 9? Ukraińcy mocno obniżyli ceny jak widać ( ͡° ʖ̯ ͡°) No ale zawsze jak w jednym hotelu się coś nie podoba, można iść gdzie indziej itp, poznać spoko ludzi... jak ktoś się nie boi ciężkiej pracy to całkiem spoko na początek
@robertx: Podobno było nawet 8, podnieśli teraz o złotówkę, w innych niby od dyszki zaczynają ale nie wiedziałem o innych jak umowę podpisywałem, podwyżka o 50gr po 200h xD. No ja póki co mam same zlecenia z hotelu na Wawrze, a mieszkam na Bemowie także 1,5h z życiorysu wyjęte w każdą stron€, choć w nocy tylko 1h jadę więc plus dodatni. No w gastronomii już tak jest, że trzeba zapieprzać, nogi