Wpis z mikrobloga

@Jean_Cloude_Vac_Ban: tak serio, to 2 całe przygody 40 ojro, + jak nie masz czasu na farmienie golda 1x 40 sztuk paczka kart standardowych (44ojro) wychodzi koło 400zł. Czyli 2 gry na konsole nowej generacji i mozesz cieszyć się grą.
Dodatkowo albo najpierw można z allegro kupic 1 kod na paczke kosztują koło 2 zł 60 gr. za 1 paczke, jest to legalne i można maxymalnie uruchomić na 1ym koncie swoim battlenet
@Jean_Cloude_Vac_Ban: jak nie jesteś zupełnym biedakiem to polecam kupić przede wszystkim przygodę LoE, najlepszy współczynnik cena/karty. No i nie rotuje. Kupuj pakiety klasyczne i graj sobie po prostu, zobacz czy ci się podoba nabierz obycia z grą.

Jak 200-300 zł wydać na grę to nie jest dla ciebie coś wyjątkowego to kup LoE, 1 skrzydło BrM i z 20 pakietów klasycznych.

Skup się na złożeniu 1, max 2 decków. Dustuj wszystkie
@Jean_Cloude_Vac_Ban: Nie wydałem na karty ani grosza, kupiłem tylko przygody i po roku mam wszystkie grywalne karty, a gram 50-300 gier miesięcznie, czyli tyle ile naprawdę zapaleni gracze potrafią rozegrać dziennie. Jakiś sensowny deck, zakładając że będziesz otwierał paczkę dziennie, złożysz w max 2 tygodnie, ale i tak potrzeba paru miesięcy grania żeby ogarnąć wszystkie niuanse i interakcje, więc się nie spiesz.

PS. nie kupuj absolutnie kart póki się nie nauczysz
@xDrope: jeżeli brakuje Ci kart, w znaczeniu grasz od nie dawna - to klasyki :) bo one zawsze bedą grane, dodatki prędzej czy później odpadną, a klasyczne karty zawsze będą i są b. potrzebne.