Wpis z mikrobloga

@qps666: mogliby przywrócić grę do wersji sprzed tych udziwnień i dodać po prostu tiery, poziomy i klocki. dopiero potem nowe tryby gry i inne ficzery... ale oni zmienili całą grę nie do poznania :P a pamiętam jak czekałem, aż będą dodatkowe tiery bo miałem najwyższy już i 100 poziom ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@qps666: Jak najbardziej. Miałem przegrane ponad 300 godzin w Robocrafta, a teraz w sumie nawet nie chce mi się go pobierać. Z resztą, są statystyki steama w którym dniu/tygodniu/miesiącu/roku było ile graczy, mogliby raczyć popatrzeć kiedy ilość graczy nagle zaczęła maleć. W ogóle nostalgłem jeszcze za ciągłym czekaniem kiedy dadzą jakąś premkę za darmo, i za padami serwera co moment ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Misterius: @qps666: Wg mnie wszystko #!$%@?ło się od dodania megabotów do rozgrywek na t10. Emocjonująca gra z częstymi zwrotami akcji zmieniła się w chowanie za megabotm i wygryw teamu który ma go lepszego. Balans klas w rozgrywce też uczynił grę nudniejszą, czasem śmiesznie było być okrążanym przez stado bombowców w przeciwnym teamie xD Aktualnie twórcy nie rozumieją, że gra im prostsza tym bardziej wciągająca :<
@Geron: o, właśnie. Kiedyś się wchodziło, zdobywało kasę i tech pointsy, kupowało przedmioty, zdobywało levele i tiery i tyle. Teraz jakieś malowania, nowe tryby, punkty bota, #!$%@? muje ( ͡° ʖ̯ ͡°)