Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem. Zamówiłem w niedziele telewizor ze sklepu http://expertrtvagd.pl - który przestał nagle działać. Telefon też nie działa. Dane tej firmy:

Numer telefonu: 221-131-480 NIP: 8212646604 Dane Adresowe: EXPERT RTV AGD Damian Cabaj BIAŁKI, UL.TURKUSOWA 20 08-110 SIEDLCE

Działalność zarejestrowana z końcem kwietnia 2016. Chyba dałem się oszukać ;/

Może ktoś tutaj ma ten sam problem. Zastanawiam się czy zgłosić się z tym na policję?
  • 49
Dokładnie to ten tv znalazła i zamówiła moja mama. Nie zna się ona na internetach - znalazła, spodobał się, a jak nie przychodzi i się nie kontaktują - to do mnie się zgłosiła, aby pomóc. Przeanalizowałem temat i widzę, że to lipa chyba jest.
@szancik: troszkę masz rację, sam wziąłem w MM, bo na miejscu i jakby nie patrzeć firma nie-krzak. na necie widziałem sporo TV, ale ile z nich faktycznie było na stanie, czy też działała, to jest nadal wielką niewiadomą.
@czaje-baze: I co zgłosisz na policji? To trzeba po kolei - najpierw wyślij sprzedającemu polecony z odstąpieniem od umowy i poproś o zwrot kasy. Jak nie zwróci to wtedy na policję.