Wpis z mikrobloga

Mam nadzieje że oglądający dzisiejszy finał oraz kibicujący #rosa #radom nie żałowali wyboru. Muszę przyznać że w 3 kwarcie spodziewałem się blowoutu, jednak Rosa podniosła się z kolan nie pierwszy już w tym sezonie. Jestem dumny że dotrzymali kroku gigantowi, bo różnica w budżetach obu klubów jest ogromna. Sędziowanie w tym meczu to naprawdę dramat albo nieśmieszny żart. Zabrakło szczęścia, najlepszy przykład to wsad Sokołowskiego który wybił własną głową z kosza i punktów nie zaliczono (to nie żart ( ͡° ʖ̯ ͡°))
Jako podsumowanie pic rel- tweet dodany w końcówce meczu (nie mój ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
#plk #tbl #koszykowka
EloBaza - Mam nadzieje że oglądający dzisiejszy finał oraz kibicujący #rosa #radom ni...

źródło: comment_OKp1CHlmIg5Vj7BJoyLRHvXngXdoGIA4.jpg

Pobierz
  • 7
@EloBaza: Zdecydowanie się zgadzam co do sędziowania, te gwizdki to naprawdę było jakieś nieporozumienie. Btw co to za wybitny idiotyzm, że piłkę odbitą od obręczy można sobie wybić. Wtedy jak Ponitka to zrobił byłby kosz
@EloBaza: @Rosderf: Obejrzałem w tym sezonie prawdopodobnie grubo ponad setkę spotkań w TBL (podobnie jak w poprzednich latach) i z tym sędziowaniem to jest dramat nie od dziś. Ale to taki dramat że się odechciewa oglądać. A dziś mówię to jako postronny obserwator - tzn nie #!$%@? się że akurat moim źle gwiżdżą.
@cult_of_luna: Dramat to jest w pierwszej lidze. Jak oglądałem półfinały to przyzwyczajony do standardów I ligi byłem pozytywnie zaskoczony. Żeby nie było to się poprawiło w stosunku do paru lat wstecz, ale to może wynikać z mojego otępienia i po prostu mniej tego zauważam.