Wpis z mikrobloga

Oglądałem wczorajszą galę z osobami, które amatorsko trenują MMA i powiedzieli wprost Khalidov był słabszy pod względem fizycznym oraz pomysłu na walkę jednak w akcjach gdzie przyznaje się punkty był minimalnie lepszy i dlatego wygrał. Dla mnie to też była parodia jednak tak jak w innych sportach zasady są zasadami i nie wygrywa się walki pięknym widowiskiem tylko akcjami punktowymi. Gala była słaba jednak za ~5h 40zł spoko cena gdy podzielisz opłatę na kilka osób.
#ksw
  • 7
@czikoczajko: W pierwszej rundzie rzeczywiście to khalidov miał przewagę, ze dwa razy myślałem że się podda turek ale wytrzymał. Ale od drugiej rundy do końca to zdecydowanie turek miał przewagę, khalidov po prostu się zataczał a po każdym otrzymanym ciosie schodził do parteru bo już nie miał żadnego pomysłu na turka, nie wiedział już jak go obalić.
Moim zdaniem turek zdecydowanie wygrał tę walkę. Wkurzyła mnie za to też straszna opieszałość
@onanizant: Oczywiście masz rację bo sam tak oceniam walkę jednak za brak pomysłu na walkę khalidova turek nie otrzymywał punktów. W 2 rundzie khalidov w parterze zdobył więcej punktów niż turek, a 3 rundę przegrał co dało minimalną wygraną punktową. Gdyby sędzia przyznał punkt minusowy mogłoby być różnie dlatego wg mnie powinna być decydująca runda ale wiadomo żeby zdobyć pas trzeba być zdecydowanie lepszym tak jak w boksie + akcji punktowych