Wpis z mikrobloga

Dzisiaj koleżanka usiłowała mnie przekonać że 500 + ma pewne zalety. Np. rodzina z trójką dzieci może sobie teraz pozwolić na jakiś wyjazd całą rodzinką na weekend nad jezioro czy nad morze, a wcześniej mogli o tym zapomnieć, ze względu na koszty.
No zajebisty plus. W zasadzie ja na wiele wyjazdów też nie mogę sobie pozwolić, ale z nieznanych mi powodów państwo nie chce zabrać wszystkim obywatelom hajsu, żebym ja miała na wyjazdy.

#500plus
  • 51
  • Odpowiedz
@Vitane: Jak kogoś nie stać na dziecko, to go nie robi. Mnie nie stać na kredyt, więc go nie biorę. Ale część ludzi ma w dupie podstawową odpowiedzialność za swoje czyny niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@welcometonhk dlatego za dzieci do 18 roku zycia odpowiadaja rodzice. Ja za gowniaka na wakacjach bylem raz, na koloni nad Baltykiem. Ojciec mi umarl jak mialem 11 lat i mialem w #!$%@? ciezko, no ale mi sie pincet zloty nie nalezalo. Panstwo nie powinno nikomu rozdawac pieniedzy. To jest chore.
  • Odpowiedz
@saper_vodiczka: ja za gówniaka nie byłem ani razu na koloni ani wakacjach. jak matka kupowała mi książki do szkoły to potem musieliśmy jeść makaron z keczupem albo chleb z cukrem. gdyby moi rodzice dostali wtedy te 500zł to dużo lepiej by się nam układało
  • Odpowiedz
@welcometonhk albo jakies 25 flaszek wodki, no chyba, ze z meliny to jeszcze wiecej. I skoro niektorzy nie maja na jedzenie i przybory to moze niech ewentualnie dostana te rzeczy do reki zamiast hajsow, ktore moga zdefraudowac.
  • Odpowiedz