Wpis z mikrobloga

Najlepsze telefony jakiekolwiek kiedy powstały!! (òóˇ)
#sonyericsson #telefony #sony #gimbynieznajo #oswiadczenie

Najlepsza funkcjonalność, niezniszczalne, najlepsze aparaty, świetnej jakości głośniki, rozsyłanie gier na inne telefony, niezliczone gry Multiplayer przez Bluetooth, klawisz C do szybkiego usuwania plików, modularny klawisz skrótu do dowolnej aplikacji, ...

rukh - Najlepsze telefony jakiekolwiek kiedy powstały!! ᕦ(òóˇ)ᕤ
#sonyericsson #telef...

źródło: comment_K5WvSZDjC5AIDqRaFrp5cs7jGy0hh2aU.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
C901 - zajebista słuchawka 4 lata żyła, a zdjęcia niewiele gorsze od zwykłej małpki i do tego pełnowartościowa lampa błyskowa... W moim sercu ever...
  • Odpowiedz
@rukh: jestem fanbojem SonyEricssona od czasu t610. A w moim sercu tylko w810i - aparat z autofocusem, fotki dokumentow drukowane na a4 wyglądaly jak ksero. A preset MEGABASS na dokanalowym zestawie z pudelka to niedoscigniony dzwiek dla wspolczesbych telefonow. Bass dudnił w płucach. No i akcesorium w postaci doczepianej lampy blyskowej xenonowej, cos czego prozno szukac dzis.
  • Odpowiedz
@rukh: Przecież te wszystkie K750 i K800 to były gówna, które leciały z automatu na gwarancję. Były spoko pod tym względem, ze wytrzymałe. OPRÓCZ tego analogu, który się psuł jak samoloty z rurka w silniku.

A ta C902 była zajebista, kochałem jak własnego syna. Coś tam kiedyś wyczytałem na necie, ze ponoć była wzorowana na telefonie, które James Bond używał w filmach, prawda to?
  • Odpowiedz
@rukh: k850i najgorsze gówno jakie kiedykolwiek kupiłem, popsuł się w pierwszy dzień. do tego ten zbugowany soft :/
inne telefony od SE działały elegancko, może poza k300 w którym co tydzień padał joystick
  • Odpowiedz
@rukh: Mój ojciec ma już od 2008r SE K800i. Do tej pory wygląda jak nówka sztuka. I jaki z niego zadowolony.
Proponowałem, że zrobię prezent i kupię mu smartfona jakiegoś flagowca, ale on twardo przy swoim, że nie zmienia i nie chce żadnego smurtfuna. K800 rulez i w ogóle.
Tak więc polecam 9,41/10.
  • Odpowiedz