Wpis z mikrobloga

@FeniEnt: założmy jeszcze w takim razie tag #woteu #wotna #wotru , w końcu serwery są osobne i podejrzewam, że nad każdą grąteż pracuje inna ekipa. A co do silników - logiczne jest w takim razie to, że Armored Warfare i Crysis to ta sama gra co nie? W końcu silnik ten sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nieteczasy2: to niech mi napisze coś o czeskim drzewku skoro to ta sama gra. Nie przypadkowo wybrałem skodę, a nazywanie kogoś idiotą sugerując się jednym wpisem nie jest dla mnie szczytem intelektu ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
podejrzewam, że nad każdą grąteż pracuje inna ekipa


@nieteczasy2: Chcesz mi powiedzieć, ze aktualizacja 9.15 na każdym serwerze wygląda inaczej? Bo na konsolach na przykład nie ma fizyki jaka w obecnej formie jest na PC. To już jest na tyle duża różnica, że uważam to za dwie różne gry.
@el_flaco: sorry, ale już wcześniej się we mnie gotowało jak widziałem tych fajterów tagów "hurr durr idźcie sobie pod swój tag z tym czymś". Jeśli to Twój pierwszy taki wpis i w dodatku dla żartów, to jeszcze raz się przepraszam
@nieteczasy2: gra podobna, różnice jednak są i w pewnych aspektach całkiem spore. Np. celownie. Wpis dla beki. ! ! i trochę chciałem pochwalić się trzecią bitwą, bo dwie po pijaku zlamiłem ( ͡º ͜ʖ͡º) ! Ukryty tekst...
EDIT: mirco znów #!$%@?.
@nieteczasy2: Inna fizyka, statystyki niektórych czołgów też się pewnie różnią (nie mówiąc o tym, ze części czołgów po prostu nie ma oraz jest kilka dodatkowych), a z tego co widziałem exp też jest liczony inaczej więc porównywanie wyników mija się z celem. Inne sterowanie, inny producent, inny serwer, inne eventy, oddzielne konto (nawet statki i samoloty są łączone i premkę tzeba kupować raz). No wydawca ten sam oraz mechanika z grubsza