Wpis z mikrobloga

Zmotoryzowane Mirki!

Czy naprawdę nie ma lepszych miejsc dla waszych dwóch kółek niż proste ulice, obok których stoją bloki/domki? Nie dość, że swoją szybką jazdą stanowicie zagrożenie dla wszystkich, to jeszcze wasze silniki tak na****dalają (inaczej tego określić się nie da), że niemożliwe jest otwarcie okna w mieszkaniu/domu i weekendowy odpoczynek. I to nie jest raz, dwa razy, tylko non stop w weekendy. Rozumiem, że dla zmotoryzowanych to czysta przyjemność słuchać ogłuszającego warkotu, ale dla reszty to udręka. Stare Ursusy pracujące na polu to przy tym anielska melodia.

#motoryzacja #motocykle #motomirki #polska #drogi
  • 20
@filemonq: niech #!$%@?ą na tory, tak 4 jak i 2 kółka

sam mam czasami taki stan, że zrobiłbym to samo co oni, ale zaraz sobie przypominam jak mnie to #!$%@? i myślę sobie "stop debilu, nie tędy droga"
@azgag: Mają obok wspaniałą kilkupasmową trasę, żeby sobie z miasta wyjechać. Lepiej na*ierdalać pod blokami i przy parku, gdzie ludzie sobie odpoczywają... Jak chce się wyjeżdżać z miasta to chyba trzeba dostosować się do przepisów i nie przekraczać określonej prędkości, co nie?
@agniKC: Widzę, że masz wściekliznę macicy. Ja o jednym, Ty o drugim... #logikarozowychpaskow pełną gębą.
Oni przynajmniej mają jakąś pasję, a nie #!$%@?ą na mirko, na was - stulejarzy. Wychodzą z domu, a Ty siedź sobie dalej przed kompem w tę piękną pogodę i jako ochnasta rób #gorzkierzale i #ogienzgupy bo mi hałasują. Jakbyś miała jakieś zajęcie, to byś marudziła.


Tiry nie przeszkadzają, kolej nie, tramwaj nie. Kup sobie mieszkanie na
@azgag: Dziękuję za ten komentarz. Jeżeli coś mi się nie podoba, to z racji tego, że jestem kobietą brakuje mi bolca, mam wściekliznę macicy i jestem ogólnie po*ebanym różowym paskiem. Nie może mi się to po prostu nie podobać. Nie podoba mi się, że w Biedronce jest syf - wścieklizna macicy, nie podoba mi się, że młodzi ludzie nie ustępują miejsca w środkach komunikacji starszym - brakuje mi bolca. Nie podoba
@agniKC: Nie z racji tego, że jesteś kobietą. Jesteś marudą. Nie ma za co dziękować. Powtórzyłaś to ca napisałam tyle razy iż stwierdzić muszę, że zrozumiałaś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@azgag: Jest to mój pierwszy wpis na blogu, więc to coś naprawdę musiało mnie zdenerwować. Nie wiem skąd Ci się wzięło to bulgotanie, może u siebie słyszysz?...

"Nie z racji tego, że jesteś kobietą" - ej sorry, ale poprzedni wpis świadczył zupełnie o czymś innym. Gdyby to było przypieprzenie się ogólne nie umieszczałabyś tekstów dotyczących kobiet...

Szerokości! Na trasach, nie na uliczkach.