Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@fortheworld: Dobra ilustracja tego, co niedawno pisałem.

http://www.wykop.pl/wpis/17944869/mirki-co-sprawia-ze-niektore-rozowepaski-maja-to-c/

Obiektywnie dziewczyna 10/10 i byłbym hipokrytą gdybym powiedział, że słabe ciało czy cokolwiek innego. Ale serio... zero emocji. Jest świetna, ale gdyby ją postawić w rzędzie z dziesięcioma tzw. zwykłymi dziewczynami, mniej idealnymi, ale za to naturalnymi i z charakterem, to prawdopodobnie ją bym wybrał na końcu. Nie to, że bym z łóżka wyrzucił, ale po prostu nie dyga nic ;)

Pomijam już
  • Odpowiedz
@fortheworld: Kurde jakoś zawsze w takich pytaniach daje 9/10 mimo ze mi się bardzo podoba to jednak nie dam maksimum bo a nóż znajdę coś lepszego podobnie mam z ciuchami i jedzeniem-nic nie ma maxa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ładna jest, 6 może dostać. Stawiając takie dziewczyny na postumencie sami sobie szkodzicie mirki. Laska nie powinna nigdy w kategorii urody dostać 10/10, max na jaki powinna liczyć najpiękniejsza kobieta jaką w życiu widzieliście to 8/10 i stąd jedziemy w dół. Ładna/niebrzydka przeciętna dziewczyna powinna być w środku stawki: 5/10 i wszystko co jest powyżej piątki to nieprzeciętna/niespotykana/wybitna uroda. Doprowadzając do inflacji oceny, w której przeciętna dziewczyna liczy na co najmniej 8/10,
  • Odpowiedz