Wpis z mikrobloga

tldr; dziecko robi laptopa z pudełka po butach - dostaje iPhona z banku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Hej Mireczki!
Pamiętacie wpis http://www.wykop.pl/wpis/17677471/moj-syn-zrobil-sobie-laptopa-pokaz-spoiler-heheszk/ ?
Chwaliłem się tam, że mój syn zrobił laptopa z pudełka po butach i ktoś tam przypadkiem odkrył, że Tomek umieścił iPKO w zakładce przeglądarki na tym "laptopie".

Otóż odezwał się później do mnie @EkspertPKO i zaproponował, że wierny klient (Tomek, mój syn) dostanie od banku jakiś upominek. Po kliku mailach i rozmowach telefonicznych Pan Roman (bardzo miły gość) zaproponował spotkanie w oddziale banku PKO w naszym mieście #lomza aby te upominki mu przekazać i zrobić kilka fotek. Spotkanie miało miejsce właśnie dzisiaj o godzinie 9. Tomek poza torbą gadżetów dla siebie oraz drugą torbą dla brata dostał nowiutkiego iPhone'a 5. Wiedziałem co dostanie, ale do końca trzymałem go w niepewności, żeby się bardziej ucieszył ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pośmieszkowaliśmy trochę z dyrektorem oddziału i ogólnie było bardzo miło. No i #takasytuacja

#truestory #coolstory trochę #pokazmorde
fuuYeah - tldr; dziecko robi laptopa z pudełka po butach - dostaje iPhona z banku ( ͡...

źródło: comment_i1UMtZCPRq21ool09BXE5SopFUVzqD9D.jpg

Pobierz
  • 137