Wpis z mikrobloga

@pawmie: Chyba coś w tym jest bo wracał z Łodzi do domu z powodu burzy, bo coś mu się posypało, mówił o zasilaniu awaryjnym, że niby miało działać, a nie działa i musi wracać, więc jakby serwery jakieś?
  • Odpowiedz
@mafi20: @pawmie: @RedRed: W dzisiejszym daily przy odwiedzaniu wieży na Świętym Krzyżu mówi że ma tam jakąś infrastrukturę którą się opiekuje. Wieża obsługuję radia i telewizje więc czymś związanym z tym się pewnie zajmuje
  • Odpowiedz
@Areooo51: Szafa zajmuje się takimi rzeczami hobbistycznie. Ma nawet trzeci kanał o tym :D Ale jak kogoś tak bardzo ciekawi skąd ma pieniądze to bez problemu można to znaleźć w internecie. Zajmuje to całe 2 minuty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szkodnikPL: Bardzo mnie to interesuje i mimo, że spędziłem więcej niż 2 minuty na szukaniu info w internecie nie znalazłem nawet nazwiska Szafy. Więc albo trollujecie albo w końcu curwa napiszcie co robi, takie to ciężkie?

Z dzisiejszego vloga wynika moim zdaniem, że jest providerem jakiejś usługi - net/tv/cholera wie co jeszcze no ale z drugiej strony wiadomo, że radio to jego hobby więc właściwie nic pewnego.
  • Odpowiedz
@MATiASSek: lubię takie osoby, kto ma poszukać ten znajdzie - i tyle go widziałeś, ogólnie trolle ;)
Co do wieży - na vimeo już był filmik z nią, ale to lata temu i zajmuje się tam klubowo. Za to bardzo ciekawe jest połączenie domen, rejestrator jego domeny to firma HALINA MUSIAŁ COMAIDES + domeny jakie wyskakują z tym, schadzka.com jakiś serwis wózków widłowych, no i ktoś o takim samym imieniu i
  • Odpowiedz
M & M S.C. Marcin Musiał Mariusz Bysiak
Henryka Sienkiewicza 66, 25-501 Kielce, świętokrzyskie
a i to nazwisko Musiał :) w którymś z vlogow szafa wspominał cos o schadzce bodajze jak był w Iranie
  • Odpowiedz
@Marcinowy: przeszukałem internet na temat szafy, oprócz tego znalazłem wiele więcej rzeczy np. parę stron internetowych które prowadzi, ale juz wszystkiego nie chcialem tu wstawiac( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz