Wpis z mikrobloga

Można już przeczytać recenzje książki słynnego pisarza Cacao DecoMoreno na lubieczytac.pl

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/306961/najwyzsza-jakosc

Mroczna, momentami gorzka

Niesamowite połączenie dwóch pozornie niepasujących do siebie składników, coś w rodzaju dodania kakao do mleka, naprawdę niezwykłe przeżycie. DecoMorreno sprytnie gra z czytelnikiem, nie daje jasnej odpowiedzi na zadane przez siebie pytania, wysługując się bohaterem złudnie wodzi nas, a gdy czujemy, że odpowiedź jest blisko, następuje typowe zagranie dla pana Cacao - nieoczekiwany zwrot fabuły. Historia w książce niejednokrotnie zaskakuje, sama fabuła, jak i protagonista, dają się od razu pokochać, w czasie czytania czułem się jak wiatrak w polu, czułem, że moje emocje są zbieżne z tym, co czuł w trakcie pisania Cacao DecoMorreno. Poletzam, wyjątkowo 10/10.

DecoMorreno długo kazał na siebie czekać, ale w końcu powrócił. Twórca bestsellerowych "Hot Classico" i "Hot Milky" po raz kolejny zabiera nas do świata pełnego słodyczy, ale i nierzadko gorzkich rozczarowań. Warto pamiętać, iż "Najwyższa Jakość" to pierwsza część zapowiedzianej przez Autora trylogii. Kolejne tomy będą się nazywać: "Największa Przyjemność" oraz "Najlepszy Smak". Absolutne arcydzieło deklasujące konkurencję w przepyszny sposób.


#heheszki #humorobrazkowy #lubieczytac #czytajzwykopem #ksiazki #cacaodecomoreno
u.....6 - Można już przeczytać recenzje książki słynnego pisarza Cacao DecoMoreno na ...

źródło: comment_AhDfnyaMlHQ53UAxxent6AXBGhXI79kG.jpg

Pobierz
  • 50
@urs6: No i ja 2 recenzje skrobnąłem:

Najwyższa jakość: "Sienkiewicz? Prus? A może Reymont? Nic z tych rzeczy, nowym niekwestionowanym królem powieści oraz władcą list bestsellerów jest Cacao DecoMoreno. Jego warsztat, kunszt oraz humor czarny i gorzki jak kakao właśnie, sprawiają że nikt, powtarzam nikt nie może się z nim równać! Pod stylową okładką, ukrył on ponad 700 stron gęstej i aromatycznej powieści o mnie, o tobie, o życiu! Proponuję nadać