Wpis z mikrobloga

Wiedziałem że ten dziad będzie jendym z pierwszych którzy po sukcesie gonciarza zaczną żebrać o kasę. I o ile gonciarza szanuje i rozumiem takie wsparcie ze strony widzów moze pozwolić na jaeszcze lepsze daily vlogi o tyle u ROCKA tego nie czuję. Zwykłe wyciąganie kasy od ludzi IMO. Wiadomo, jak mu chcą to mu dadzą, ale trochę to się zrobiło żałosne.

https://patronite.pl/jarock - wysyłajcie mu xD z piwnicy pewnie nie wyjdzie, ale nowego GTXa sobie kupi jak mu nvidia nie da xD

#gonciarz #patronite #polskiyoutube #rak
  • 18
@Wirtuoz: jak w przyadku Gonciarza nie mam nic przeciwko, bo to co tworzy jest dla mnie miodem na moje oczy, tak rock to tylko i wyłącznie zagrajmer i serio nie ogarniam co z tym hajsem zrobi

A poza tym, #!$%@? mi do tego co kto robi ze swoim hajsem
@Atencyjny_Gerbil: @Atencyjny_Gerbil:

No patrz, wpadł an pomysł uczenia ludzi jak zostać gwiazdą YT, kurde to ciekawe gdzie przeszli kursy inni z YT? Jak myslicie? No chyba sami nie odpalili kamerki i nie zaczeli nagrywać to za trudne jest..

Ta kwota umożliwi mi zorganizowanie pierwszych kursów we Wrocławiu. Planów i pomysłów mam sporo, ale przede wszystkim chciałbym popracować z ludźmi, którzy mają podstawową wiedzę w zakresie tworzenia filmów i chcieliby się
@Wirtuoz: O co taki ból dupy? Ma sposobność, to z niej korzysta. Zapewnia ludziom rozrywkę, więc może liczyć na wsparcie od co bardziej zamożnych widzów. Czemu każdy o wszystko ma ból dupy. Czego #!$%@? nie zrobisz, to komuś się to nie podoba.
@Wirtuoz: no i to samo można powiedzieć o stonealone2k. on podobnie jak krzysiek też chce mieć więcej pieniążków. niestety krytyka (hejt) jednego idzie w parze hejceniem drugiego, bo kierują nimi te same powody ( ͡° ͜ʖ ͡°)