Wpis z mikrobloga

#dziendobry

Dziś małe #chwalesie i w sumie to będę trochę #atencyjnyniebieskipasek
Bo oto dziś moja 7. rocznica na Wykopie!

Cieszę się, że jestem z Wami już tyle czasu. A to też dlatego, że można znaleźć tu zawsze kogoś do dyskusji, wymienić się poglądami, poznać wiele ciekawych faktów z życia tych przydatnych, ale i tych mniej. Można się cieszyć z tego, że zawsze znajdzie się ktoś, kto wysłucha mojego zdania, nawet jeśli ten fakt zaakcentuje tylko minusem (albo plusem ;) ), że można się poradzić Was w kwestiach, o których ma się małe pojęcie, ale można też pomóc innym w tych sprawach, gdzie się wiedzą mogę podzielić. I że generalnie jeszcze nie macie dość takiego #bordo jak ja ;)

Więc będzie mi miło, jak dziś i tutaj zostawicie mi plusika ;) Tym bardziej, że przyszło mi spędzać tą rocznicę w przepięknym otoczeniu #kotlinaklodzka , gdzie mogę się pozachwycać widokami tym bardziej, że znalazłem tu też (dzięki Wykopowi) taki jeden #rozowypasek i jednocześnie wspaniałą Mirabelkę, która jest mi trochę przewodnikiem po okolicy i bardzo się poświęca dla mnie nie tylko oferując swój czas, ale i ogrom cierpliwości, aby spędzać go z takim #bordo i do tego #tfwnogf jak ja. Wiem, że zestaw naprawdę trudny do zdzierżenia, więc tym bardziej jestem jej wdzięczny i jednocześnie szczęśliwy, że kogoś takiego mogłem poznać (nie wiem, jak bym mógł się odwdzięczyć - chyba tylko już sobie jadąc stąd ;p)

Zatem cudowne okoliczności rocznicy; szkoda, że nie dotrwają do moich urodzin, które już za kilka dni. Więc jakby ktoś chciał osobiście złożyć życzenia, to zapraszam ;)
Pobierz D.....a - #dziendobry

Dziś małe #chwalesie i w sumie to będę trochę #atencyjnynieb...
źródło: comment_IZBPjaxIDQfoZK8oRzBi1XEc15KbmrFi.jpg
  • 5
@WuDwaKa: Jest taka jedna, co ma bzika na punkcie aktywności fizycznej i kota w avatarze :) Ale więcej chyba nie zdradzę, bo się zaraz pół wykopu rzuci na nią :) Właściwie to już musiała ograniczyć przyjmowanie PW, bo cała masa do niej startowała. A że jest naprawdę wartościową i do tego bardzo otwartą, szczerą i niezwykle miłą osobą, to pewnie niejeden by chciał poznać :) Na pewno wyróżnia się in plus