Wpis z mikrobloga

Siema, mam prosbe o pomoc jakichs specow od editing i nagrywania filmow o pomoc.
Mam gopro4 i caly zestaw #!$%@? monopodow itd itp i chce nagrac a potem zmontowac dobry film z wakacji. Marzy mi sie klimat gonciarzowy, duzo hyperlapsow i swietnych ujec polaczonych z dobra muzyka.
Dodam ze w zeszlym roku juz byla proba ale wyszlo tak sobie, chcialbym nauczyc sie nagrywac dobry material ( mam kompletne braki i szukam pomocy) i dobrze go skladac (ostatnio uzywalem premiere wiec mozna powiedziec ze basics tam znam)
Stad moja prosba - szukam dobrych artykulow, dobrych youtuberow ktorzy pokaza jak to robic dobrze ( z naciskiem na uzywanie gopro i jego mozliwosci) i wszystkiego co moze mi sie przydac tak aby moj kolejny filmik byl poprostu wart pokazania go osobom 3
Ktos cos?
#gopro #montaz #youtube #film
  • 9
@marplo: Moim zadniem kazdy kto ogarnia troche "komputer" jest w stanie zrobic dobry filmik z wakacji ja osobiscie nie mialem zielonego pojecia jak to robic. Wczesniej ogladalem i mialem pomysl jak ma on mniej wiecej wygladac. Polowa sukcesu to slow motion, dobrze dobrana muzyka i prosty program do obrobki wideo typu iMovie bardzo polecam.
I właśnie tak się kończy myślenie, że jak kupimy dobry (?) sprzęt to już hurr durr będziemy kozakami montażu i będziemy mieli zajebiste życie :)
@marplo: Jak nie masz pomysłu na film, a nie masz :D To najlepiej nakręć coś pod już jakiś gotowy schemat, będzie ci łatwiej. Na oficjalnym kanale GoPro na yt masz pełno takich filmów. Na samym yt też tego pełno (wpisz "summer gopro" np):
1
2
3
4

Najważniejsze to mieć pomysł na to co chcesz pokazać. Na deske jechałem bez pomysłu na film. W domu dopiero zastanawiałem się co zrobić, dlatego
Ja_nusz - @marplo: Jak nie masz pomysłu na film, a nie masz :D To najlepiej nakręć co...
@mytysy: Nie wypowiadaj się Januszu bo nie masz zielonego pojęcia o czym mowisz, bo moje gopro4 nie zostalo kupione z mysla hurr durr bede kozakiem montazu tylko jest sluzbowe ktore mam do pelnej swojej dyspozycji... A zeszloroczny sprzet to byl sjcam za 200zl z chin
Skończ ten ból dupy i cya