Wpis z mikrobloga

Halo, halo! Czy są tu jacyś magicy, którzy byliby w stanie odczytać numer rejestracyjny z nagrania z monitoringu? Sprawa jest beznadziejna, nagranie robione tosterem, blachy nieczytelne, ale nie raz widziałem na wypoku jak ktoś nawet z naklejki na szybie, która była ledwie widoczna potrafił coś odczytać. Koleś rozwalił mi drzwi na parkingu i udało się go namierzyć, no ale numerów to ja raczej nie odczytam sam(,)
#pomocy #kiciochpyta #pytaniedoeksperta i chyba trochę #it
  • 15
@SamGamgee: @medyceush: tak to właśnie wygląda niestety... Pytanie czy zgłosić się samemu do obiektów z kamerami i poprosić o udostępnienie czy załatwiać to przez policję? Chyba wszyscy wiemy jak oni działają, po miesiącu dostanę pismo z informacją, że postępowanie zostało umorzone ze względu na brak dowodów w sprawie( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo nikomu nawet nie będzie się chciało ruszyć dupy, żeby cokolwiek zobaczyć...
@troniu: prawda jest taka, że kamery stary są, a potem sie okazuje, że są takie jakie są lub nie działają, lub zapisują dane tylko na 24h lub nie zapisują wcale. Mój dziadek miał podobną sytuację z rejestracją facetki, ale goście zapamiętali tam kilka pierwszych znaków i DOPIERO po 2 miesiącach odnaleźli babeczkę. Nie możesz tam dać na full screena i zrobić screenshota? Może będzie coś więcej widac?
@medyceush: boję się, że jak sam się zacznę interesować poza tym OSiRem to nikt mi od tak nie udostępni swoich nagrań z monitoringu bo "ktoś we mnie walnął na parkingu i próbuję drania namierzyć". Sam nie wiem co robić, czy jednak iść z tym na policję. Opcja jest jeszcze taka, że kierowca tego Renault był na kręgielni, wiem dokładnie w jakich godzinach, rozmawiałem z menadżerem i wiem, że była wtedy zamknięta
@medyceush: Sam siedziałem z kierownikiem ochrony i przeglądałem te nagrania i tam nie ma takiej opcji jak full screen. Już bardziej nie da się tego powiększyć obawiam się