Wpis z mikrobloga

Z racji tego, że jestem uzależniony od lola i sam z siebie nie zrezygnuję z gry, aczkolwiek jestem honorowy i jak ten wpis otrzyma 100 plusów to zrobię #rozdajo mojego konta, które byłoby warte z 200 PLN, gdyby był na konta popyt. Nawet jeżeli nie grasz w tę grę to daj plusa i pomóż mi wyjść z przegrywu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#leagueoflegends #wygrywajzwykopem
  • 21
@Zycie_Jest_Jak_Kaloryfer: powiem Ci tyle. Jeśli Ci się w lola gra dobrze (ja nie gram, żeby nie było :D), to nie przepierdzielaj konta, ino sobie graj. Jeśli różowemu to nie przeszkadza, to tym brardziej, a jeśli nie masz różowego, to również tym bardziej. Generalnie, to nie przegryw robić coś, co sprawia Ci frajdę (nawet jeśli jest to nerdowska rzecz), a przegrywem jest prędzej nie robić czegoś co lubisz, bo inne wykopki przegrywy
@twardziel_psychopata: Brzmisz jak ci goście co 10 lat temu twierdzili, że CS 1.6 to jedyna gra na świecie warta uwagi i nic lepszego już nie najdzie:D Pamiętam tych typów co 5 lat później wciąż hardo super pecet radeon stuleja9000 i do kompletu monitor 15" CRT 4:3 z jakąś dupną rozdzielczością bo panie celuje się lepiej:D
@Xax92: Faktycznie, może nie przegryw, jedni grają w lola, drudzy oglądają seriale typu "Dlaczego Ja" i wychodzi na to samo. Gra od pewnego czasu nie sprawia mi już przyjemności jak kiedyś, wiadomo jacy ludzie grają na EUNE, sam stałem się toksyczny, ale po każdym przegranym rankedzie chcę się odegrać przez co za dużo czasu tracę na tę grę. Mam aktualnie parę planów na życie, dlatego po dłuższym zastanowieniu oddaję konto za