Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, mam na kwadracie #remont no i ogólnie #sciany dosć równe, małe dziurki połatane ale #sufit to jakaś tragedia i niestety trzeba gładzić. Na szczescie nie duzo bo tylko 12 m2, ale jednak.

W zwiazku z czym pytanie, jaka #gladz byście polecili ? Pytam głownie o tą na mokro bo nie chciałbym mega duzego zapylenia. Dodam jeszcze ze jestem laikiem i bedzie to 2 albo 3 gładzenie w mojej piwnicy. Jakies rady ?

Dzięki za pomoc.

#budowlanka #budujzwykopem #budownictwo #remontujzwykopem
  • 22
@aazmath: jak nie masz o tym zbytnio pojęcia to gładź na mokro nie jest dla Ciebie niestety. Jest coś takiego jak cekol f16 który można"szlifować" na mokro kostką styropianowa ale jest z tym sporo zabawy.
@aazmath: kładzie się jak każdą inną gładź, może nawet łatwiej. Samo szlifowanie jest ciężkie, gorsze niż na sucho. Trzeba się sporo namachać i schodzi dłużej. Może lepiej pożyczyć żyrafę i odkurzacz?
@aazmath: nie wiem bo nie korzystam z wynajmu. Żyrafa w sklepie kosztuje 500zl odkurzacz jakoś byle jaki też koło 500zl. 1/10 ceny sprzętu za dobę wydaje się sporo.
@aazmath: Flex to chyba najlepsza firma ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tym przypadku cena za wypożyczenie się zgadza. Może powiedz że potrzebujesz wyszlifować 12m2 i czy nie policzyliby taniej