Wpis z mikrobloga

@Szarozielony: spokojnie - montuje teraz filmik ktory uzupelni gownoburze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bylo jeszcze wspolne strzelanie do podobizn jutuberow-zebrakow ale patronite prosilo o skasowanie tego punktu. obsluga bardzo mila wiec i ja kulturalniej podszedlem do sprawy.
"hoplofobia"? Serio? Przyjmujecie taktykę Agresywnych Tęczowych? "Kto nie lubi X, ten jest X-fobem!!!"


@Szarozielony: Ale o ile homofobia zwykle sensu nie ma bo ci określani homofobami się po prostu gejami i lesbijkami brzydzą, a nie się ich boją, to w przypadku broni hoplofobia (nie wiem właściwie skąd ten termin) odnosi się typowo do strachu przed bronią palną.
@Szarozielony: hoplofobia to nieuzasadniony strach przed bronia i uzbrojonymi ludzmi. ponad 90% "chorych" zdrowieje natychmiast po pierwszej wizycie na strzelnicy i zrozumieniu czym w jest bron.

mozna byc przeciwnikiem broni w rekach zdrowych i praworzadnych obywateli nie ze strachu tylko na przyklad czerwonej zawisci - taki przykladowy dziewulski broni sie nie boi ale zwyklym obywatelom dac jej nie chce bo tak ma w swojej resortowej glowie zakodowane. szczesliwie ma w tej
@Szarozielony: ja sam uwazam ze dostep powinien byc latwiejszy z eliminacja policji i prosta procedura ale dla osob ktore chca nosic bron tez bym chetnie widzial dodatkowe szkolenia i prosty egzamin. to nie jest hoplofobia tylko rozsadek - nie mam nic przeciw uzbrojonym obywatelom ale bede sie cieszyc gdy kazdy uzbrojony na ulicy czlowiek wie kiedy i jak broni uzyc by uratowac swoje lub cudze zycie :)
@Szarozielony: 3/4 policjantow ktorych spotykam na strzelnicy nie umie strzelac. co jakis czas spotykam takich ktorzy #!$%@? akcje jak swiezaki. jeden opek nie wiedzial po co jest decocker w jego sluzbowym p99!!! jakies pytania? policjantow tez sie boisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

osobiscie bardziej obawiam sie jazdy na moto w dzien. bo 1/3 kierowcow ma prawko z chipsow i nie wie do czego sluzy kierunkowskaz.
@BrzydkiBurak: No widzisz, Ty tych policjantów widujesz na strzelnicy, co sugeruje pewien postęp.
A tak to często jak sprzeciwię się podejściu "spluwy dla wszystkich bez ograniczeń" to usłyszę że jestem lewakiem/socjalistą dybiącym na ludzką wolność
@Szarozielony: wiesz ile w polsce jest broni bez kwitow? wiesz ze taka bron mozna nosic? wiesz od ilu lat?

( ͡° ͜ʖ ͡°)-

policjantow widuje glownie gdy maja wystrzelac te poltora magazynka rocznie na wewnetrznych szkoleniach. gdyby mieli przydzialane wicej ammo i czasu to moze by nie bylo takiego dramatu.