Wpis z mikrobloga

#tuxtanczy #taniec
Jedyne co dziś powiem to pomimo mega zmęczenia egzaminami, na ktt bawiłem się tak samo przednio jak zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przez chwilę zapomniałem o sesji, genialne uczucie. Za tydzień przerwa jako że maxdance jest nieczynne, ale na wakacjach dalej kontynuuje swoje taneczne przygody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tips dla Mirków z #bialystok którzy chcą się nauczyć tańca przez lato: większość szkół nie prowadzi zajęć w wakacje, ale obadałem że poza Maxdance, jeszcze Sfera Tańca na Ryskiej działa i mają dość bogaty grafik. Jestem już zapisany na latino energy solo, będę szukał czegoś jeszcze aby mi podpasowało, wszak wciąż mam niedosyt i 2x w tygodniu to już powoli dla mnie za mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A po zajęciach pozwoliłem sobie na mały cheating żywieniowy, mój pierwszy kitkat po przeszło pół rocznej przerwie zdrowotnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#feelsgoodman #takemyenergy #wychodzimyzprzegrywu #wychodzimyzprzegrywutanecznego
t.....4 - #tuxtanczy #taniec
Jedyne co dziś powiem to pomimo mega zmęczenia egzaminam...

źródło: comment_GwdK5ZbN5n1696Mos4UCsOTCMMUZqJAx.jpg

Pobierz
  • 2
@Vein: Ból taki że nie trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°) KTT dla wersji singli, wszystko załatwiają a pary lecą rotacyjnie co parę minut. A czas się zawsze znajdzie, są zajęcia nawet i po 20-tej. Poza tym możesz brać jakiś styl tańca solo, ja poza KTT jestem na salsie solo ( ͡° ͜ʖ ͡°)