Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Go_Ask_Alice: Korzystającym z głupoty innych. Sam tak robiłem kiedyś. Teraz mam delikatne wyrzuty sumienia, ale wtedy brałem bez mrugnięcia okiem. No i nie miałem 27 lat, byłem w podobnym wieku co one (15-19). 27 latek chcący ruchać 15-tkę powinien się pójść leczyć.
  • Odpowiedz
@Go_Ask_Alice: nie rób fishingu na fb, bo to żałosne xD moja była koleżanka, która likuje jakis arabskich księciów, ma w #!$%@? amantów z bliskiego wschodu i ciśnie z nich bekę xD
Co do domówek, to owszem- hip-hop sie zdarza czesto xD ale njuskul i tylko jak impreza zaczyna cichnac ;p na poczatku disco, wiadomix ;D a te, co wymieniłeś, to #!$%@? nie kojarzę xD
  • Odpowiedz
@Go_Ask_Alice: Taka różnica, że bliżej Ci do 30 niż 15-tce do 20. Gdybym widział takiego starego konia kręcącego się koło mojej córki, to bym tak #!$%@?ł, że do końca życia byś to pamiętał. Widać, że nie potrafisz nawet pomyśleć logicznie i postawić się na miejscu takiej 15-tki. Nasrane w głowie i możesz zniszczyć jej psychikę na zawsze. Nie wiem po co z Tobą dyskutuję w ogóle. ostatnia sytuacja i ta pokazuje,
  • Odpowiedz
Gdy bylem w liceum to w mojej klasie ledwie kilka osob mialo juz to za soba (serio!), teraz chyba klasy w liceach, gdzie sa nietkniete dziewczyny czy chlopcy, ktorzy nie zaliczyli to mniejszosc....


@Go_Ask_Alice: fantazjuj sobie dalej. Sama znam nastolatki, które kłamią, że "już to robiły" żeby być fajniejsze, a tak na prawdę tracą dziewictwo koło 18-20.
Poza tym podajesz przykład Emily Ratajkowski - wybacz, mało która 14-latka jest tak dobrze
  • Odpowiedz
@Go_Ask_Alice:

Z tych samych danych wynika, że odsetek dziewcząt, które w wieku 15-16 lat mają już za sobą inicjację seksualną, wzrósł prawie trzykrotnie. O ile w 1990 r. 5,5 proc. z nich odbyło pierwszy stosunek, to w 2010 r. – 13,7 proc.


Czyli około 90% jednak tego nie robi w tym wieku. Poza tym trzeba dodać te kłamiące tylko po to, żeby poczuć się fajniejszym i znów będzie z 5% aktywnych
  • Odpowiedz
Taka różnica, że bliżej Ci do 30 niż 15-tce do 20. Gdybym widział takiego starego konia kręcącego się koło mojej córki, to bym tak #!$%@?ł, że do końca życia byś to pamiętał.


@weeden: widac, ze nie moglbys sie nawet pogodzic z seksualnoscia twojej 18-letniej corki. also "tak by mu #!$%@?", mierz sily na zamiary, #!$%@? nieodpowiedniej osobie a potem skonczysz w lesie. widac, ze masz jakies dziwne problemy i jestes hipokryta,
  • Odpowiedz