Wpis z mikrobloga

#xiaomi #redminote3pro #miuipolska

Czołem mireczki, dzisiaj przyszły do mnie telefony z ibg. Note 3 PRO i Mi4c.
Wczesniej dostałem już smsa o odblokowaniu bootloadera.

Pytanie - jaki rom polecacie, szybki bez zbędnego syfu idealnie jakby był PL?
I czy ta instrukcja jest nadal aktualna? Czy może dla nowszych telefonow odblokowanie czy instalacja romu wymaga dodatkowego softu?

https://miuipolska.pl/forum/topic/9218-odblokowywanie-bootloadera-w-urządzeniach-xiaomi-poradnik/

Dzieki z góry za pomoc :)
  • 30
  • Odpowiedz
@asd1asd - no teraz to juz mnie wku..wilo calkowicie, przy probie instalacji jakiegokolwiek romu z .ip wywala blad ze "Nie mozna zweryfikwoac pliku aktualizacji" - rom nie uszkodzony, bo sprawdzalem sume kontrolna md5.

Chyba dzis nie jest dobry dzien na to...
Tylko pytanie teraz jak wrocic do jakiegos staregoromu teraz? Jest jakas funkcja recovery?
  • Odpowiedz
@asd1asd: z tego ROMu i tak nie moge zadnego firmware zainstalowac poprzez narzędzia->aktualizacje i wybranie zip. Zainstalowalem MiPCSuite bo tam tez jest opcja flashowania. Do wyboru mialem dwa romy, stable i beta ale nie instaluje ich - could not flash i tyle...

Obecny rom, ktory mam wgrany to 6.5.19 global dev.
  • Odpowiedz
@asd1asd @midcoastt lol, dzisiaj przez fastboota udalo sie sciagnac blokade bootloadera bez zadnego grzebania miflash unlockiem.

Takze wieczorem zabieram sie za dalsza czesc.
Pwoedzcie mi prosze mireczki, jak sprawdzic czy bootloader jest na 100% odblokowany?
  • Odpowiedz