Wpis z mikrobloga

Bawi mnie oburzenie na spoconych ludzi. 'Jak oni mogą tak się pocić, brudasy #!$%@?, nie myją się i mają czelność wychodzić na dwór, do ludzi! Pod prysznic albo nie wychodzcie z domu, bo smród!'. Otóż zamknijcie mordę. Pocenie się w temperaturze 35 stopni w skali pieprzonego Celsjusza to jest - uwaga uwaga - coś zupełnie normalnego. Każdy poranek rozpoczynam od chłodnego prysznicu po czym ruszam w miasto.. I nie miną dwie minuty a przypominam Hydro-Mena bo pocenie się to naturalna reakcja organizmu na takie upały. Nie moja wina, że mam zroszone czoło oraz mokre plamy na plecach i pod pachami. Zerkam w autobusie na pasażerów i w ich oczach widzę tę pogardę, że jakim prawem tu w ogóle wsiadłem, skoro jestem spocony, śmierdzę i się nie myłem. Otóż myłem się, ale to na nic bo zwęglam się na słońcu. Nawet w sklepie ludzie reagują z pogardą na widok kropli potu. Wczoraj cały mokry wszedłem do sklepu popularnej sieci Empik, podchodzę do kasy a wargi młodej kasjerki były wykrzywione w te słynne chińskie osiem, była dla mnie niemiła i ciągle z niesmakiem patrzyła na moje mokre czoło. Już miałem wykrzyczeć jej w twarz, że ty, suko, pewnie nigdy się nie pocisz bo masz skórę z alabastru, ale dałem sobie spokój, bo z idiotami się nie dyskutuje. Jeśli następnym razem spotkasz na ulicy spoconego człowieka to nie zakładaj z góry, że nie używa mydła ani wody, lecz pochyl się nad jego ludzkim losem spoconego pariasa. Gdy widzę spoconych ludzi to się do nich uśmiecham, ot tak, po ludzku, rozumiem ich trudną sytuację i mnie to nie brzydzi. Trochę więcej empatii..
#oswiadczenie #boldupy #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 92
@cibronka Jak go użyje to jak się spoci nie będzie śmierdział. A jak nadal wali to niech idzie do lekarza bo śmierdzący pot sam z siebie może być objawem jakiejś choroby
@sekate: jest etiaxil, ale nie każdy może go stosować.

Miałem do niego kilka podejść i po nim pachy pieką mnie jakbym po poparzeniu i nie mogę nawet spać. Poza tym, do pleców czy jakiejkolwiek innej cześci ciała średnio się nadaje.
@LudzkieScierwo: polecam Ci bloker firma ziaja plus normalny dezodorant dla facetów. Przestaniesz się pocić. Bloker nakładasz wieczorem na pachy, idziesz spać, wstajesz rano, myjesz się, psikasz dezodorant pod pachy i na miasto.. również taki posiadam tylko damski, nawet przy temp. 40C nie mam mokrych pach. Wiec chyba będziesz miał jeden problem mniej.
@cibronka: pisałem wcześniej ze plecy mi jakoś nie przeszkadzają ;) ałun jest skuteczny no i tani jak barszcz, jest jeszcze kuller bardzo skuteczny, ale czerwone pachy sa po nim, robi się jakieś podrażnienie, wyglada to na prawdę słabo (może Ty nie będziesz miał)