Wpis z mikrobloga

@realbs: nic nie załatwił bo pokaż mi jeden mecz w poważnej lidze albo w reprezentacji gdzie się wyróżniał. Z United go odpalili nie bez powodu, a w Serie A to nawet Zieliński potrafi się pokazać. To kwestia głowy, on poza pewien poziom wyżej nie podskoczy.
@Adams_GA: Co ja czytam xD Wiadomo, Serie A gówniana liga produkująca gównianych piłkarzy( którzy właśnie przed chwilą wyeliminowali genialną Hiszpanie ) Gdyby w reprezentacji się nie wyróżniał to by nie został wybrany najlepszym młodym graczem mundialu. To samo z Ligą Mistrzów.
@Adams_GA: No i? Sterling zasłużył w tamtym roku bo zagrał świetny sezon, a że teraz gra gorzej to już nie wina tych którzy przyznali mi wtedy tę nagrodę. Piszesz też o jakiejś mitycznej "kwestii głowy", możesz rozwinąć?
Gdyby w reprezentacji się nie wyróżniał to by nie został wybrany najlepszym młodym graczem mundialu.


@realbs: Szwajcaria, Nigeria, Honduras, Ekwador. To jego przeciwnicy z 2014 roku na Mundialu. Na ich tle to nawet Peszko mógłby się wyrożnić. A co gra teraz na Euro? I to też nie przeciwko jakimś mocarzom.
Liga mistrzów... no okej bramka, dwie asysty, dupy nie urywa z całym szacunkiem oczywiście mówiąc o piłkarzu wycenianym na 70 milionów
@Adams_GA: Bramka i dwie asysty a gość jest pomocnikiem to raz. Dwa że statystyki nie grają, bo Pogba dla Juve jest bezcenny, i każdy kto oglądał w tym sezonie Juve wie jak wyglądamy z Pogbą w środku a jak bez niego. W reprezentacji to już Pogba w ogóle ma inną rolę niż w klubie tak swoją drogą.
@realbs: No dobra, ale wciąż jeśli naprawdę jesteś wielkim piłkarzem to musisz to pokazać na wszystkich polach. Ja się odnoszę tylko do tego że Pogba jest przeceniany, może nie dla Juventusu, ale ogólnie tak. Mówisz że statystyki nie grają, ok. To pokaż mi mecz w Lidze Mistrzów w którym Pogba oczarował wszystkich, w pojedynkę wygrał mecz, zagrał fenomenalnie czyli tak że nikt nie miał do niego podjazdu (w końcu to charakteryzuje