Wpis z mikrobloga

Rozdajo Moi drodzy jutro do godziny 20 losuje osobe która wygrywa zestaw perkusyjny Yamaha Hip Gig Rick Marotta.(.żółta) rozdajo z racji tego że urodziła mi się właśnie córa:)) wysyłka na mój koszt. Bębny plus osprzęt. Zielonki też biorą udział. Powodzonka #rozdajo
  • 89
  • Odpowiedz
  • 0
Chciałem zaznaczyć że czas losowania wydłużam do jutro do 20 ( widze ze sporo perkusistów) żeby każdy miał szanse! Dzięki wszystkim !
  • Odpowiedz
Pierwsze urodziny córy znajomego, mała dostała kropeleczkę wódki na język, potrzepało ją, kumpel śmiało mówi "Pij pij, będziesz łatwiejsza". Po 10 sekundach do niego dotarło co i do kogo powiedział xd Najlepszego


@Zatwardzenie: xDDD CO
  • Odpowiedz
Rozdajo Moi drodzy jutro do godziny 20 losuje osobe która wygrywa zestaw perkusyjny Yamaha Hip Gig Rick Marotta


@czachur: Ta, jasne

YAMAHA RICK MAROTTA HIP GIG MELLOW YELLOW 4-PIECE SHELL PACK
£1,299.00
  • Odpowiedz
@czachur wow wow! Ukończyła 1 stopień szkoły muzycznej na instrumentach perkusyjnych, zestaw bardzo lubiłam i nawet miałam przez jakiś czas swój własny. Wstydziła się na nim ćwiczyć bo zawsze przychodził ojciec i się krzywo patrzył bo jak to tak dziewczyna na perkusji??? I że hałasuje tylko( ͡° ʖ̯ ͡°) a reszta domowników stawiała przede mną wyzwania, cos w stylu jak chcesz grać to ładnie i po cichu a
  • Odpowiedz