Wpis z mikrobloga

Dziś doszła mi "trójka z przodu" ( ͡° ʖ̯ ͡°) pijcie ze mno #kompot

Urodziłem się dwa miesiące po wybuchu elektrowni atomowej w Czarnobylu, rok po nakręceniu pierwszej części "Back to the Future", rok przed "Bad" Michaela Jacksona. Trzy lata przeżyłem w Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Pierwszy raz w kinie byłem na "Królu Lwie". Wiem co to jest guma turbo, VHS, gry telewizyjne, dyskietka 3,5 cala czy walkman. Pierwszy komputer - Celeron "trzysetka". Przeszedłem całego Quake 2. Mój rocznik był pierwszym, który poszedł do Gimnazjum. W wieku 13 lat oglądam w kinie pierwszą część "Matrixa". W 2000 roku miał być koniec świata. Rok później płoną wieże WTC. Adam bije rekordy skoczni, a na informatyce gra się w Ski Jumpa albo Elastomanie. Wkrótce potem pojawiły się stałe łącza - koniec z dużymi rachunkami za telefon. Polska weszła do Uni Europejskiej. Umarł Papież. Telefon komórkowy stał się nierozłączną częścią podstawowego ekwipunku człowieka. W między czasie złapali (teoretycznie) Husajna i bin Ladena. Rozbił się Tupolew. W 2012 roku znowu miał być koniec świata. Człowiek skoczył z "kosmosu". W chwili pisania tego tekstu
2 598 311 776 wyświetleń miało PSY - GANGNAM STYLE.

Ciekawostka: 29 czerwca - Tego dnia urodzili się: Antoine de Saint-Exupéry, Sławomir Mrożek, perkusista Deep Purple.


#urodziny #zebroplusy #urzeklamnietwojahistoria
Pobierz fly_ - Dziś doszła mi "trójka z przodu" ( ͡° ʖ̯ ͡°) pijcie ze mno #kompot 

Urodził...
źródło: comment_UPGJdJ0erNomdSp2RjEUbUqIYofpFDMm.jpg
  • 6